Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Alapból elutasithatnak egy...

Ketseg2017 kérdése:

Alapból elutasithatnak egy stewardess iskolába való jelentkezésnél ha van egy izléses kicsi tetoválásom?

Figyelt kérdés

Azzal tisztában vagyok hogy a kellemes és barátságos külső az alap, meg a 160 cm magas, jó alak, angol nyelvtudás stb, de nem igazán tiszta az nekem (sőt én személy szerint sehol nem olvastam azt hogy a tetoválás kizárt dolog lenne).

Tény, hogy látható helyen lenne (tarkón-ezt mondjuk fedi a haj úgyis, bár ha felkötve követelik a hajat akkor mindegy), illetve az hogy egy izléses, pici tetovált részről beszélünk (6 cm hosszú és 3 cm széles, lényegében egy absztrakt cica tetoválás vonalakkal ábrázolva).

Bár még nincs meg, de nagyon gondolkozom rajta, sőt, nyitott lennék akár máshova megcsináltatni ahol kevésbé látszik.


DE a kérdés alapból érdekel.



2017. jan. 15. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért ne? Ha ízléses, nem fenyegető, nem valami hozzátartozást(pl. vallásos) fejez ki, nem sértő, akkor szerintem lehet. De amúgy ezt ahol tanulni akarsz stewardessnek, biztos megkérdezheted, és ott adnak majd választ, amit tényleg hozzáértőktől kapsz.
2017. jan. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Vannak bizonyos munkahelyek, ahol a tetoválás (független attól hogy hány éves tapasztalatod van, vagy mekkora képzettség van a hátad mögött) kizáró ok, akár belső szabályzat miatt, vagy egyéni munkáltató által. Pl a bankok esetében a legkisebb látható tetoválás már kizárt, bármilyen aranyos, izléses vagy szép is legyen (mert vannak nagyon ronda tetoválások is, meg vannak nagyon szép, művészi jellegű tetoválások).


Nekem még nincs, a munka is egyenlőre szóbanforgó, sosem tudhatom mihez lesz kedvem dolgozni mig fiatal vagyok persze, és ezért nem zárom ki azt se hogy a közeljövőben ezt dolgozzam.

Persze, hangsúlyozom ez csak egy gondolat, ugyanúgy ahogy egyenlőre a tetoválás is.

2017. jan. 18. 14:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Lathato helyen kizart a tetovalas, akarmilyen minta is legyen, ha munkat keresel es megnezed mik a kovetelmenyek, mindig oda irjak hogy "no visible tattoos/piercing"
2017. jún. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!