Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Komolyan így kell minézni egy...

Komolyan így kell minézni egy 14 éves lánynak? 20/n

Figyelt kérdés

[link]


Pedig én sem voltam jókislány, de...


2019. ápr. 15. 17:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Nem. Ez nem is ő, csak a média teszi azzá amit látsz.
2019. ápr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Remélem, csak a retus szaladt meg és nem ilyen betegesen sovány ez a lány.
2019. ápr. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%

Ez az egész instagramkultúra rohadt szomorú, teljesen átmossa a kislányok agyát (arról meg nem is beszélve hogy a pedofiloknak egy kész paradicsom).

Felnőttként legalább neked lehetne több eszed és felfoghatnád, hogy a hiba nem feltétlenül azokkal van, akiknek még ki sem fejlődött teljesen az elméjük, hanem a világgal, amit mi, felnőttek hozunk létre. Vagy ha már nem érted, akkor legalább ne sápítoznál azon, hogy milyen romlottak a mai gyereklányok.

2019. ápr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Van neki anyja... Meg apja... Akik engedik ezt kirakni...


Amúgy én nem így néztem ki, szerintem szomorú.

2019. ápr. 15. 19:20
 5/11 anonim ***** válasza:
5%
Nincs ezzel semmi baj, ahogy írtad te sem voltál jókislány csak akkor még nem volt instagram.
2019. ápr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Koránt sem ez a k...va szint volt, mint most...


Szerintem meg igenis van vele baj, de inkább azzal, hogy ezt ő megosztja...


Felnótt, huszonéves nőtől is gáz lenne, de nem egy kislánytól.

2019. ápr. 15. 20:44
 7/11 anonim ***** válasza:
13%
Már ivarérett, nem kislány. Te is ugyanígy ribiskedtél csak nem osztottad meg, na bumm.
2019. ápr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem "ribiskedtem" így, de sehogy sem...


De csak nézzétek.

2019. ápr. 15. 21:19
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük ott, hogy az egész Schobert család úgy el****ott, ahogy van.

Az alma nem esik messze a fájától... elég csak megnézni Réka oldalát, ő is ugyanezt nyomatja. Agyonretusált, pucsítós, mindenféle valóságot nélkülöző, mű képei vannak csak fenn.

Az egész família egy ostoba kirakati bazár, majdnemhogy azt is kiposztolják, amikor wc-re mennek.


Sajnos azt kell mondanom, hogy a kislány csak az előtte lévő szülői példát utánozza.

Ha így folytatja, 10 év múlva csak egy kiégett trashceleb lesz, akin átment az összes celebpasi, és és folyamatos botrányokkal kell felhívnia a figyelmet magára. És ez csakis a kedves szülők hibája lesz.

2019. ápr. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Aztán olyan, mint a 7-es csorgatják erre a kislányra a nyálát... Meg a többi pedofil.


Egyébként ez teljesen igaz. Bár a 21 éves unokanővére legalább normális képeket tesz fel, meg egy fokkal értelmesebb...


Egyébként akkor, mikir én ennyi idős voltam, simán ment a mobilnet, Facebook, nem erre kell hivatkozni...


De nem tudom mit kaptam volna itthon ezért... Alapból ez a fürdőruha, de még egy felnőtt nőn, de rajta...

2019. ápr. 15. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!