Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy olyan embert, aki nem tud...

Egy olyan embert, aki nem tud tisztán és érthetően beszélni és fogalmazni, jól látom hogy nem vesznek sehol komolyan?

Figyelt kérdés
Se ismerkedés, barátkozás tekintetében, se hivatalos helyeken, ügyintézésnél
2019. febr. 15. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Rosszul látod.
2019. febr. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ez nem igaz, sokat számít az egész megjelenés, kisugárzás. Volt ilyen pasim, nagyon aranyos volt, bár tény hogy nagyon oda kellett figyelnem mikor beszélt, de még is kellemes társaságnak éreztem. Volt hogy konkrétan nem hallottam mit mond, nem értettem, valamint úgy tudott elmesélni dolgokat hogy mindig elvesztettem a fonalat mert nem tudott érdekesen mesélni. Én éreztem magam kellemetlenül, ha rákérdeztem olyanra, amit már egyszer elmondott. Egyébként meg nem buta, fejben biztos teljesen rendben van, csak nem hangsúlyoz, nem artikulál, halkan beszél... Megtanultam koncentrálni rá, mert amúgy jó volt vele.
2019. febr. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Én biztos nem veszek komolyan egy olyan embert, aki a saját anyanyelvén sem tud értelmesen beszélni, helyesen írni. Megek-makog, sük-süköl, meg nincs tisztában az alapvető szabályokkal. Ezeken én mosolyogni szoktam.
2019. febr. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Persze, hogy nem. Te komolyan veszed Donald Kacsát? Alig lehet érteni, amit mond.
2019. febr. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan venni azt szoktam, aki igazat beszél. Tőlem kézzel-lábbal is mutogathat, ha az, amit közöl, vagy mondani szeretne, megegyezik a valósággal.
2019. febr. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5-nél a pont!!!!
2019. febr. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%

#4:

Az még hagyján, de a magyar szinkronját is úgy csinálják meg, hogy azt se lehet érteni egyáltalán. Most komolyan, ez a gyerekeknek tetszik, hogy egy kukkot nem értenek belőle?

2019. febr. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!