Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kezdjek magammal? 21f

Mit kezdjek magammal? 21f

Figyelt kérdés
Tobb munkahelyen dolgoztam mar de nem birtam tovabb 1-2 honap utan szinte megol agyilag. Maximum 4 honapot dolgoztam. Nem birom a kotottseget, azt, hogy minden nap be kell menni meg meg hetvegen is, sot 3 muszakba. Meg amugy barmilyen munkarol van szo, par honap utan annyira megunom azt hogy be kell jarni, hogy szinte tonkretesz. Igen tudom penz nelkul megelni nem lehet,de szinte minden napom szenvedes mert nem birom. Birom, de erzem hogy megyek tonkre, nem akarom. Egyetemre nincs penzem, meg a tanulas sem megy valami jol. Ezzel fogom tonkretenni magam? Milyen mas kiut van? Amugy nem csak a munkaval vagyok igy, hanem barmivel ami kotottseg. Sport, kapcsolat, mindent otthagyok par honap utan mert nem megy, egyszeruen belefajdul a fejem ha azt kell csinalnom amit nem akarok. De a penz meg kell, ezert rakenyszeritem magam
2019. ápr. 15. 20:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Az is kozrejatszik hogy lusta vagyok. Orok eletemben az voltam es szerintem az is maradok :/. "Ilyennek szulettem. nehezemre esik azt csinalni amit mondanak. Ha bele is megyek hogy megcsinaljam, duhbol csinalom es rohanok hogy minel elobb elvegezzem. Csak azt szeretem csinalni amit en akarok
2019. ápr. 15. 20:29
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor csináld azt,amit te szeretnél.keress olyan munkát,amit szivesen csinálsz és tedd félre a pénzt,hogy beiratkozhass az egyetemre, vagy esti iskolára.A lustaság meg fél egészség,ugyhogy szedd össze magadat.
2019. ápr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyetemre hány éves koromban van már késő? Az a baj hogy nem tudom hogy mit szeretnék. Viszont azt tudom hogy az állatok érdekelnek a legjobban, semmi más
2019. ápr. 15. 20:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Minek titkolnám hogy munka közben sokszor megfordult a fejemben az hogy onnét azonnal lemegyek a pálmafás trópusi paradicsomokba. És ott épp úgy megélek mint a folyton mosolygós őslakos lányok, halfogásból. Például Szamoa ilyen sziget. Lehet hogy te is Vízöntő lehetsz.

Nekem a tanyasi élet az ami tetszik. Olyasféle házban nőttem fel és belekóstoltam az önellátásba. Az tetszett eddig legjobban. Még az sem zavart ha némely része több munka volt mint ha munkahelyen megkerestem volna a pénzt és úgy jutottam volna hozzá az adott javakhoz. Ugyanis az egyik módszer teljes szabadság, a másik meg csupa kötöttség.

2019. ápr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha az állatok érdekelnek,akkor keress olyan szakmát amely összefügg vele.pl.állatorvos is lehetsz.
2019. ápr. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem keso 21 evesen elkezdeni? Azt hallottam hogy az allatorvosi egyetem az egyik legnehezebb, az orvosival egyutt.. Ez igaz? Es hogy oda nagyon kell a kemia azt meg utalom meg nem is tudom
2019. ápr. 16. 15:19
 7/7 anonim ***** válasza:

21 évesen miért lenne késõn?Igen az orvosira fontos a kémia és a biológia is.

Csak annyit tudok irni,hogy szedd össze magad és tanulj,mert késõbb nagyon meg fogod bánni, hogy nem teszed meg a lépéseket a tanulás felé.

Akkor tanulj állat idomárnak, mondjuk az nem tudom hol képeznek ilyenekt.:)

2019. ápr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!