Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen küllemű lányokra...

Milyen küllemű lányokra mondják a következőket?

Figyelt kérdés

1. Átlagos, szürke

2. Karakteres

3. Különleges arcú

4. Bájos


Ha nem esett le, ez 4 külön álló típus, az a kérdésem, hogy milyen külsejű lányokra mondják ezt a férfiak? Szubjektív vélemény nyugodtan jöhet, mivel erre igazából csak azt is lehet írni.


2019. ápr. 15. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a bájos jelzőt kaptam eddig a legtöbbször, szép a szemem és a szám, mosolygós vagyok, talán ezért.
2019. ápr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Én az olyanokra mondanám akik úgy beilleszkednek a tömegbe és hirtelen nem veszek észre rajta semmi különlegeset amiből kiemelkedne hogy ő más.

2. Ezt arra mondanám akinek esetleg olyan karakteres arca van, hasonlít valakire nagyon valamelyik hírességre vagy csak szimplán van ami nagyon "*karakteres*"

3. Azt arra mondom aki nagyon megtetszik mivel nekem lesz különleges.

4. Dettó a 3.-ik válaszom. 21/F

2019. ápr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:
100%

1. Elmész mellette az utcán, társaságban nem észrevehető, nincs véleménye.

2. Jellemezni tudod egy mondattal vagy 1-2 tulajdonsággal és erről már lehet tudni hogy róla van szó. Mivel itt külsőről van szó, van mondjuk valami érdekes arcvonása, járása, gesztusa.

3. Na ez kinek mi, szerintem a karakteresen belül van, nem tucat arc de megnyerő.

4. Ez nekem ilyen babás dolog, sima arc, nagy szemek, kis száj, halvány színek. Halk, vékony hang.

2019. ápr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!