Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért méregetem magam folyton...

Miért méregetem magam folyton haveromhoz? Hogy állítsam le magam?

Figyelt kérdés
19 éves szűz fiú vagyok, akinek sosem volt kapcsolata, de még közel sem jártam barátnőhöz. Voltak már "plátói szerelmeim", 2db, az egyik miatt 4 évig szenvedtem, a másik miatt 1 évig. Haverom, aki úgyszint 19 éves, pedig kb 100+ lányon van túl egyéjszakás kalandokon, és kb 15 párkapcsolata volt, amik hosszabbnak mondhatóak, tehát legalább 150 aktusa volt már, ha 15 éves kora óta számoljuk az azért elég jó teljesítmény. Mindig hozzá méregetem magam, hogy én milyen lúzer vagyok, hogy 19 évesen nem volt még dolgom lányokkal, és tudom az okát (120 kg és önbizalomhiány, na meg a nagyon kötődés 1 lányhoz, meg még hogy nem bírom 1 percnél tovább...), de egyszerűen nem tudok ellene tenni, tehetetlen vagyok. És mindig amikor belegondolok, elfognak a szuicid hajlamok és megyszűnik az életkedvem, abba gondolok bele, hogy 40 évesen is így maradok. MIt tegyek, hogy ne ezen kattogjon az eszem? Mit tennétek helyemben?

2019. ápr. 16. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Vagy kamu a kérdés, vagy pedig rettenetesen éretlen és ostoba vagy, ha a lányok kihasználása a te szemedben pozitív értéknek minősül.
2019. ápr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsőként fogyj le. Jelentősen lendít majd az önbizalmadon.
2019. ápr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kihasználásnak azért nem minősítem, mert ő sohasem az érzelemre ment, hanem a szexre, de ezt mindig elmondta a párjainak, így mai napig összeszokott az exeivel bújni ha nincs senkije, senkivel sincsen rosszban, sok lánnyal mai napig beszél messengeren, stb.
2019. ápr. 16. 21:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Neked is meglenne a lehetőséged, hogy ugyanezt csináld. Mi akadályoz meg benne? A túlsúlyod meg a gyávaságod? Akkor javíts magadon.
2019. ápr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Próbálkozom lefogyni, de ez a legnagyobb főellenségem, mert ha fogyókúrázom és sportolok akkor egy ideig megy, aztán hízókúrára állok vissza. A gyávaságommal meg nem tudok mit tenni, az majd egyszer csak eltűnik.
2019. ápr. 16. 21:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha az én közelebbi haverom lenne ilyen akkor biztos, hogy megszakítanám vele a kapcsolatot. Nem bírnék vele úgy beszélni, hogy ne gondolnék arra, hogy hány lánnyal volt már dolga. Majdnem úgy állok mint te, nekem csak egy lány volt még az életemben egy rövid időre, de én már 21 vagyok, szintén rettentően önbizalomhiányos. El kell ismerjem, hogy sokkal erősebb vagy mint én, hogy a barátja tudsz lenni még így is.
2019. ápr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!