Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem merek aludni. Pánikbeteg...

Nem merek aludni. Pánikbeteg vagyok és mostanában az a heppem hogy a vércukromat méregetem. állandóan alacsony. Jelenleg 3.8 mértem És ez nagyon alacsony. Félek mi van, hogy ha elalszom és meghalok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
7 fölé nem is nagyon megy. A maximális kaja után 6.5 volt. Amikor edzek éhgyomorra leesett már 2.8 ra is és az nagyon rossz volt. Pedig csak 10 km t futottam...
2018. febr. 25. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha alvás közben meghalnál, azt gondolod ha fent maradsz nem halsz meg? Mennyire kell ehhez butának lenni már bocs?!
2018. febr. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megettem egy Kinder Maxi King et és a másik ujjambol mertem most meg és azon most 4.6 volt. Pedig kb 15 perce ettem meg... De az is fura h ebből az ujjambol jött a vér rendesen... Mi van ha verzekeny vok?
2018. febr. 25. 23:04
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


szívesen

húzzál aludni!

2018. febr. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát itt azt írják, hogy ez az állapot akár érrendszeri és szív katasztrófa hoz vezethet ez nagyon megnyugtató
2018. febr. 25. 23:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyél egy kis kenyeret, ha van otthon akkor teljes kiőrlésűt. Ez lassú felszívódású szénhidrát, és kitart reggelig. Nyugodtan aludhatsz.
2018. febr. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már bocsi de alacsony a cukrod. 2 alatt be is kómálhatsz! Jobb lenne mindig 6,5 környékén tartani.
2018. febr. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha álmodban halsz meg, akkor nem érzed a halált. Mire felébredsz, már a pokol tornácán melegszel. 😱🤣👍

Nem kell állandóan rinyálni, úgy is az lesz, ami lesz! Addig is élvezd az életet!

Orvosnál voltál?

2021. nov. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!