Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen egy buta nő? Konkrét...

Milyen egy buta nő? Konkrét példákat tudnátok mondani?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 17. 19:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
70%

Azért hülye valaki mert elgondolkodik melyik kenyeret vegye vagy ekfelejti az esernyőt? Vannak bajok. Gondolom te minden szirszrt a kosaradba dobálsz bevásárlásnál. Szerintem a buta nőnél van rosszabb is. Amikor valaki azt hiszi mindenki hülye csak ő helikopter. :(


Butaság nem itt kezdődik szerintem. Buta az a nő pl, aki mindig megszólja a másikat, és azt hiszi magáról hogy ő tökéletes.

2019. ápr. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

Ahhh, Oravecz-Coelho Nóra megszólalt, és a világban egy űr keletkezett az addigi tartalom helyén.


köszönjük

2019. ápr. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nem gondolkodik csak megy előre, de kérdezem én hova?

100X el lett mondva,hogy ha le fekszik aludni állítsa be vagy kapcsolja ki a tv mert fölöslegesen megy egész éjjel és másnap fáradt lesz.

Látszik rajta hogy fáradt,mondom neki mára elég lesz, erre meg haragszik és azt mondja hogy jó még 5 perc ebből lesz 4 óra, aztán panaszkodik hogy ő milyen fáradt.

Nem érti meg azt hogy nem kell ordibálni, ott ülök mellett és egyre hangosabban beszél.

Azt sem bírom ha nyafog úgy beszél mint egy óvodás.

2019. ápr. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
9%
Ritka egy besavanyodott, keserű ember lehetsz négyes, de legalább kiváló példa vagy a kérdésre.
2019. ápr. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
39%

Most mit mondjak...

"Boldogok a lelki szegények"...


Én is ledobnék legalább 30 IQ pontot, akkor tuti hogy egy kelkáposzta lelki nyugalmával, és egyszerű jámborságával tudnám végigszemlélni ezt a hülyékkel teli világot.

2019. ápr. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
11%

#14:

Mivan, csak nem magadra ismertél a válaszában? :D

2019. ápr. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
nem, a 75% egy vérfeminista, ha kiírnak egy kérdést nőkről, fix, hogy megjelenik, és ott rángatózik egy ilyen kérdés alatt azonnal.
2019. ápr. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem, csak az írásából ez sugárzik. Utolsó te meg jó hülye vagy, legalább ne reklámoznád magad. Bár legalább te is egy példa vagy, ha más nem elrettentő példa, akkora f. zságot írtál.. :D
2019. ápr. 18. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én sem tartom saját magamat hülyének (IQ-t nézve pláne nem számítok annak, ha már hivatkozunk rá), de sosem tudnám felhúzni magam olyan apróságokon, amiket felsorolt a #4-es. Esernyő nélkül pl. simán elindulok, ha nincs kedvem szorongatni út közben.
2019. ápr. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!