Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy mindig a...

Miért van az, hogy mindig a buta semmitmondó, álszent vagy vadbarmok menők a közösségekben, kik csak eltudnak mondani egy fos humort és már is úúú? Míg egyesek rohadt viccesek, de fel se figyelnek rá, mert olykor megvan bizonyos dolgokról a véleméne?

Figyelt kérdés

2015. júl. 20. 13:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mert az embereket próbálják lebutítani,és nagyon soknak szörnyen alacsony az érzelmi intelligenciája is (vagy c.gányok xD )
2015. júl. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mert az emberek többsége buta. Az átlag 100-110 körüli IQ iszonyatosan kevés.
2015. júl. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
túl egyszerű közösségben mozogsz
2015. júl. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kettes, 100-110-es intelligencia hogy lenne már iszonyatosan kevés? Egyébként az átlagosból is nagyon-nagyon sok mindent ki lehet hozni, úgy ahogy egy átlagon felüli is tűnhet butának. A problémák általában a kihasználatlanságból erednek. Kérdező, szerintem nem kell mindenkit le butázni aki kicsit is nem szimpatikus. Én inkàbb nem ítélkezek, ameddig nem ismerek.
2015. dec. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

"Kettes, 100-110-es intelligencia hogy lenne már iszonyatosan kevés?"


Úgy, hogy az. Ha átlagon felüli IQ-d lenne ezt te is érzékelnéd. Nekem 130 az IQ-m, de sokszor még ennek is érződnek a maga korlátai.

Csak az ostoba és műveletlen emberek nem érzékelik a saját tudatlanságukat. A mai átlagember ostoba, műveletlen, de rohadtul meg van győződve az ellenkezőjéről.

2015. dec. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mit? Hogy egy 110-es buta? Ha 130 az IQ-d, hát örülj neki. De attól mert te okosabb vagy, ők még nem buták, max hozzád mérve. Egyébként milyen érdekes, hogy ezen az oldalon mindenki már már zseni kategória...

118 az IQ-m, mondhatni épp átlagon felüli, de nem nézek le senkit még ha néha az őrületbe is kergetnek az "egyszerű" emberek.

2015. dec. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Engem a matektanárom fogyatékosnak nézett... mindaddig, amíg egyszer gondoltam egyet és leültem matekozni és lám én írtam a legjobb dolgozatot az osztályban sinus-cosinusból. A legjobb matekosokat lepipáltam. Nem tudta ezt hova tenni magában... Arról van itt szó, hogy mit kezdünk azzal, amink van. Tegyük fel, hogy tényleg 130 az IQ-d, de ha egy dzsungel lakóként nevelkedsz, szart sem fogsz érni vele és simán leköröznek az általad lenézett 100-110-esek. Tudod. Ego = 1/Knowledge.
2015. dec. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Abban tökéletesen egyetértek, hogy az IQ mellé kitartás, műveltség és gyakorlás is kell, de az IQ adja a limitet. Az IQ a korlát. Hiába vagy baromi szorgalmas cseszheted, soha nem lesz belőled igazán jó matematikus 118-as IQ-val, mert egyszerűen az KEVÉS. Persze gimnazistaként ezt nehéz megérteni, mert a tananyag nagyrészt értelmetlen seggelés ami kb. nulla IQ-t igényel. Le kell ülni, gyakorolni kell és ötös lesz. Később ez nem így megy. Nem a szorgalom lesz a limit, hanem az IQ, igazán jó matematikus, mérnök, orvos nem lesz valaki átlagos IQ-val.


De a témához visszatérve igen, alacsony IQ-ból is sok mindent ki lehet hozni, csak az a probléma, hogy az átlag magyar fiatal IQ-tól függetlenül, műveletlen és gyakran primitív, akinek van egy kis IQ-ja az legalább tud kompenzálni. 100-110 az kb a tömegtermék birka szint, ha nem párosul hozzá megfelelő műveltség és nem párosul. Érdemes megnézni, hogy mis számít menőnek manapság. Milyen telefonod van, mekkora az izmod, mekkora a pofád a hatalmas nagy semmire... ez a 100-110 színvonal! És igen lenézem a nagy átlagot, amíg a számukra a primitívség, a műveletlenség, a bunkóság, flegmaság, agresszió és udvariatlanság az érték. Az átlag mai fiatal számara ugyanis ezek az értékek, minél nagyobb tahó vagy annál jobb...

2015. dec. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"De attól mert te okosabb vagy, ők még nem buták, max hozzád mérve."


Én látom milyen rohadt kevés még az a 130 is. Látom az általa húzott korlátokat. A 100-110 nemes egyszerűséggel édes kevés. Persze mindenki szereti magát okosnak hinni, és az a vicces, hogy minél kisebb valakinek a tudása, annál kisebb a tudásának a "felülete" annál kevésbé látja, hogy mennyi mindent nem tud, ennek megfelelően viszont annál magabiztosabb. És itt egy megoldás arra, hogy miért mindig, a legnagyobb primitív bunkók viszik a prímet a fiatalok között, ahol még az számít, hogy mekkora a pofád, nem pedig az, hogy mit tettél le az asztalra.

2015. dec. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem amihez már nincsenek meg a logikai képességeink, arra talán nem is kell, hogy szükségünk legyen. IQ-val amit képesek vagyunk felfogni a világból az szinte semmi, iszonyatosan kevés. Akkor már nem mindegy, hogy 110 vagy 130?
2015. dec. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!