Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy tudat alatt a legtöbb emeber azt gondolja, hogy nem várhatjuk el a nőktől, hogy ugyan annyi felelősséget vállaljanak a tetteikért mint a férfiak, és nem vonhatjuk ugyan annyira felelősségre őket a tetteikkel kapcsolatban mint a férfiakat. Nekem ez a tapasztalatom. Ti mit gondoltok erről? Egyetértetek?

2019. ápr. 18. 11:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom ti hol éltek. Amiket írtok, az az én környezetemben legfeljebb huszonéves korig igaz.
2019. ápr. 18. 14:55
 12/14 anonim ***** válasza:
Én pl. a húszas éveim elején járok, lehet, ez a baj. :D
2019. ápr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem tapasztalom ezt, inkább pont az ellenkezőjét tapasztalom, tehát, hogy mindkét nemnek már-már irracionális elvárásokat kell teljesíteni minden téren.
2019. ápr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

#9:

A "csináld ezt, vagy halj meg egyedül szüzen" példából kiindulva például amikor ismerkedési tanácsokat adnak nőknek, az inkább csak ajánlás, mert a legcsúnyább, legellenszevesebb nővel is nagyon valószínű, hogy le fog feküdni legalább egy férfi élete során, míg a férfiak esetében bizonyos esetekben tényleg egyedül/szüzen fognak meghalni, ha nem csinálnak valamit amit tanácsoltak nekik, mert az összes nőnek nagyobb az elvárása a férfiakkal szemben, mint a legkisebb elvárásokkal rendelkező férfiaknak.

2019. ápr. 18. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!