Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem nem érdekel ez az...

Csak engem nem érdekel ez az egész notre dame dolog?

Figyelt kérdés

3 napja még a csapból is ez folyik mindenhol ezt látom hallom, tv, internet

Csak engem nem érdekel?



2019. ápr. 18. 15:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Annyira mégis érdekelt, hogy kiírd ezt a kérdést.
2019. ápr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%

Az, hogy a kérdező feltette a kérdést, nem azt jelenti, hogy foglalkoztatja a Notre Dame-os tűzeset, hanem, hogy unja, hogy akárhányszor felnyitja pl a Facebook-ot vagy bármit, ez jelenik meg.


Ha valaki így tesz fel kérdést, nem jelenti azt, hogy foglalkoztatja a dolog.


***


Kérdező, én sajnálom, am történt, de nem igazán keresgélek rá, olvasgatok utána és, ha van új megosztás (ami van dögivel) áttekerem; nem azért mert felháborít, hogy mást érdekel, csak simán nem tudok mit hozzáfűzni az egészhez.

2019. ápr. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Én is sząrok rá magasról.
2019. ápr. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Eleinte érdekelt igen.... ez volt kb a tűz napján, meg másnap délelőtt.

Azóta viszont már úgy gondolom, hogy nagyon túllihegik a dolgot, már a csapból is ez folyik.

Valóban szörnyű dolog, hogy egy ilyen volumenű épület leégett, de néhányan már akkor tragédiát csinálnak belőle, mintha egy katasztrófa miatt meghalt volna többezer ember, városok tűntek volna el stb.


És hát tényleg a csapból is ez folyik, akár kíváncsi rá az ember, akár nem. Most már kezdem unni én is.

2019. ápr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%

Én itt a gyk-ról tudtam meg, hogy tűz ütött ki arrafelé.


Megmondom őszintén, engem nem érdekel... Egyrészt mert tényleg nem fogom fel, nem érzem a helyzet súlyát, másrészt meg engem soha nem foglalkoztatott a Notre dame.

2019. ápr. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%
És lepontozzák a trollok a válaszokat.
2019. ápr. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

QUASIMODORÓL TUDTOK VALAMIT ?

REMÉLEM HOGY JÓL VAN

2019. ápr. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
Lehet mondani rám is, hogy nem érzem a súlyát, mert számomra súlya annak lenne, ha életekről lenne szó (akár emberiekről, akár állatiakról), ez inkább "szomorú, de whatever" kategória nálam.
2019. ápr. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Nekem az nem tetszett, hogy magyar városok is ajánlottak fel pénzt az újjáépítésre. Most meg nem mondom, mely városok, de ott minden rendben? Nem hiányzik sehonnan az a pénz, nincsenek kátyúk, fassza az egészségügy?
2019. ápr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%

"Lehet mondani rám is, hogy nem érzem a súlyát, mert számomra súlya annak lenne, ha életekről lenne szó (akár emberiekről, akár állatiakról), ez inkább "szomorú, de whatever" kategória nálam."


Egyet kell, hogy értsek.


Amikor a Germanwings-es tragédia volt, arra is beírták egy idő után, hogy "Ez már lerágott csont", pedig ott MINDENKI meghalt. Az más tészta, hogy ott nem igazán az elhunyt utasokat sajnálták, hanem a pilótáról csámcsogtak, higy ilyen beteg volt, meg olyan gondjai voltak.


Egy kicsit furcsa, hogy egy épület leégésétől összeroppan rengeteg ember, egy repülőgép szerencsétlenség pedig csak egy pár napos "pletyi téma", amit elunnak.

2019. ápr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!