Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem nem érdekel ez az...

Csak engem nem érdekel ez az egész notre dame dolog?

Figyelt kérdés

3 napja még a csapból is ez folyik mindenhol ezt látom hallom, tv, internet

Csak engem nem érdekel?



2019. ápr. 18. 15:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
86%
Engem sem érdekel különösebben, hogy leégett,sokkal inkább az bosszant, hogy napjainkban rengeteg olyan dolog van, amely súlyosabb és mégsem kelt ekkora hirt és az emberek azok mellett átsiklanak. Vegyük csak a globális felmelegedést, vagy pl hány országban éheznek az emberek, és néhol nincs ivóviz! Vagy hogy lassan nem tudsz semmi nomrálisat megenni, anélkül hogy ne lenne benne tömérdek vegyszer! Ezek mind olyan súlyos problémák, melyek életeket befolyásolnak és sok embertől még csak szót sem érdemel, ellenben megosztja facebookon a képet és sajnálkozik a régi leégett épület miatt. Nyilván nem örülök én se neki, de mikor azt hallom, hogy konkrétan itt,Romániában hányan adakoztak az újjáépitése miatt, jön, hogy tépjem ki a hajam! Mindezt úgy, hogy a helyi javitásokra nincs pénz és sokan meg se tudnak élni, olyan röhejes a minimálbér!
2019. ápr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
83%
szerintem akit "érdekel" azt se érdekli csak képmutatás :) tisztelet a nagyon kevés kivételnek mint pl a volt francia tanárnőm, nagyon szereti az országot, megértem hogy őt érdekli a dolog.
2019. ápr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem csak téged nem érdekel. Vannak még identitás nélküli emberek rajtad kívül bőven, akiknek csak a hokizáson jár az eszük.

Sőt, még olyanok is akik röhögnek az egészen. Egy ehhhez kapcsolódó videó a témában:

https://www.youtube.com/watch?v=lcGEYsH9bC4

2019. ápr. 22. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én láttam a hírekben, aznap este kicsit szomorúbb voltam mint általában, de ennyi. Sajnálatos dolog, ettől függetlenül nem vagyok olyan anyagi helyzetben, hogy releváns segítséget tudjak nyújtani, meg időm sincs arra, hogy most hetekig ezen szomorkodjak.
2019. ápr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!