Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan reagáljak arra hogy...

Szatmári_Kristóf kérdése:

Hogyan reagáljak arra hogy "milyen magas vagyok"?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok ki hogyan reagál erre, nekem nincs egységes válaszom erre. Eltölt büszkeséggel hogy magas vagyok, viszont mikor válaszolok akkor ezt nemigen tudom kifejezni.

2019. ápr. 20. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Köszi
2019. ápr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Megmondom milyen magad vagyok
2019. ápr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne kifejezni egyáltalán érzést hozzá? Ez olyan dolog amiről az ember nem tehet, szóval értelmetlen büszkének,kiváltságosnak vagy épp sajnáltatni magunkat.
2019. ápr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
Ha olyan dolog tölt el büszkeséggel, amiért semmit nem kellett tenned, az egy nagyon jó bemutatkozólevél lesz a másik számára. Hülyegyerek...
2019. ápr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
milyen magas vagy amúgy? szerintem pofátlanság megkérdezni, de sok kíváncsi ember van.
2019. ápr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Mármint megkérdezi, hogy milyen magas (hány centi) vagy, vagy rád csodálkozik?
2019. ápr. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Félreértések elkerüléséért és pontosításért: 190 cm magas vagyok (19 éves), amikor csak egy emberrel találkozom aki régen vagy még nem látott az megjegyzi. Jó érzés számomra hogy magas vagyok hogy javítsam ki a "büszkeség" szóhasználatot. Eddig mindig furán éreztem magam mikor megjegyezték, mivel nem tudtam hogy bóknak szánták vagy csak úgy megjegyezték.
2019. ápr. 23. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!