Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől olyan szépek az ázsiai nők?

Mitől olyan szépek az ázsiai nők?

Figyelt kérdés

Az "ázsiai" alatt most nem csak a koreaiakat, japánokat értem, hanem mindenkit. Indonézek, malájok, vietnamiak, fülöp-szigetekiek, thaiföldiek...


Nem különösen vonzanak ezek a kultúrák, a férfiak egyáltalán nem tetszenek (nő vagyok), viszont a nők szerintem gyönyörűek.

Például ők nagyon tetszenek:

[link]

[link]


Személyesen is ismerek/láttam ázsiai lányokat, több csoporttársam az egyetemen koreai ill kínai, de találkoztam már nagyon szép szingapuri nővel is, két kislánya volt, nehezen tudtam nem bámulni őket, annyira szépek voltak.


2019. ápr. 21. 09:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
79%
Európai szemmel mindenképpen egzotikusak és az egzotikum varázsa sokat számít. Az viszont elég árulkodó, hogy te nőként is inkább csak a nőket tartod szépnek, ami azt jelenti, hogy a smink elég erőteljes szerepet játszhat ebben. Az tény, hogy pl a kpop klipekben táncoló, kisminkelt és gondosan meg"styling"-olt lányok - még a csúnyácskábbak is - tényleg csodaszépek. Megfelelő smink és ruhatár nélkül viszont az eredmény valószínűleg már nem lenne ennyire rózsás.
2019. ápr. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
46%
Azért ilyen gyönyörűek, mert nőiesek: picik, vékonyak, babaarcuk van. Nyilván nem mindnek, de sok ilyen van, ezért vonzóak. Na meg az egzotikum.
2019. ápr. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Genetika, illetve étrend. Halak, káposzta, rizs.
2019. ápr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A kisugárzás és a szép sima arcuk, igaz sminkelésben elsők mert 5 kiló vakolat van az arcukon de anélkül is szépek, meg olyan kis ártatlannak néznek ki ettől meg még vonzóbbak.
2020. márc. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!