Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vélemények az Ázsiai lányokról...

Vélemények az Ázsiai lányokról? Szerintetek szépek?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok azokról az Európai(esetünkben magyar)lányokról akik hasonlítanak az Ázsiaiakra? Viselkedésben, magassagban, arcban stb. Tehát nem viselkednek kihívóan inkább félénkek, aranyosan ilyesmik. Öltözködésben pedig nem vesznek fel kivágott ruhákat(bocsi az általánosításért). Ilyen lányokra gondoljatok. Kislányos lányokra.
2014. máj. 9. 22:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%

nem tetszenek a rizsikék :/

de ha nem vagy sárga, meg nincs vágott szemed, akkor nem probléma, így külsőre. de pl a k-popot meg animéket én nem bírom elviselni:/

2014. máj. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

Én még nem láttam magyar lányt aki ázsiainak látszott volna. Értem amit írsz, de nekem ázsiai az a tipikus óriás szem, viselkedésben meg nincs összehasonlítási alapom.


Az igazi ázsiaiak nem csúnyák csak -nekem- nagyon egyformák :). Meg irigylem őket hogy 40 évesen 15 évet simán letagadhatnak. De attól kész vagyok hogy csomó pasi kizárólag nyálcsorgatva képes rájuk nézni.


24L

2014. máj. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Óriás szem csak az animékben és a mangákban.

Igaz, általában sminkkel arra törekszenek. Több, kevesebb sikerrel.

A valóság:

[link]


Kérdező!

Ne akarj rájuk hasonlítani, mert soha nem is fogsz.

Egy európainak bizonyos kor után rém hülyén áll a cukimukiság. Akkor is, ha alkatilag hasonlítasz.

A félénkség, aranyosság... pedig sztereotípia. Élj kint egy rövid ideig, ha teheted, és rögtön rájössz, hogy a fele se igaz.


Egyébként: nem vesznek fel kivágottat? Többségében igaz, helyette viszont olyan arcpirítóan rövid szoknyácskákban és sortokban járnak még dolgozni (!) is (és nem a sarokra), amiért itt rögtön megkapnád a ribi bélyeget. ;)

2014. máj. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat:)

Nem akarok rajuk hasonlitani, csak sokszor mondjak hogy nagyon japanos/koreais beutesem van. Az Azsiaiakrol megnem tudok sokat..szoval, minden tudasomat felhasznaltam a leirasban.:D A szemem az olyan mint itt az also inkabb:


[link]

Nemtudom hogy ez nagyon vagott szemnek szamit e. Mert az en szemem, vagyis "szemgolyom" nagyobb.


az arcom meg hat ez a kep meglepoen hasonlit ez a kep(meg a szemszin is ugyanaz):

[link]


Bocsi a hasonlitgatos kepekert, de nem szeretnem ide magamrol kepet kitenni.

2014. máj. 9. 23:46
 5/15 anonim ***** válasza:
60%

A szemes kép PONT azt ábrázolja, hogy hogy lesz valakinek ázsiai "monolid"-ből az európaiakra hasonlító szeme szemhéjkorrekciós műtéttel. Tehát rém rossz példa. :)


Az arc se tipikus.


A plasztikai műtétet nem látott tipikus ázsiai arc jellemzői: lapos, az arcba szinte beleolvadó orrcsont; kicsi (gyakran csapott) áll, monolid.

2014. máj. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

*még mindig én vagyok


Jut eszembe, mesélek neked valamit.


Egész gyerekkoromban azt hallgattam barátoktól, rokonaimtól, hogy engem biztos elcseréltek valahol (viccelődve), mert olyan vagyok, mint valami kis ázsiai. A szemem rejtett, ha mosolygok úgy elkeskenyedik, hogy nem is látszik; az állam is csapott.

Mint a balos (igen, nem túl szép):

[link]

Termetem is (160 alatti, vékony, petite, kis mellű...).


És mindezt egy olyan "korban", amikor még nem volt itt k-pop, j-pop, doramák, de még a kínai boltok sem özönlötték el az országot. Tehát nem volt mindennapos és "menő".

Mondjuk én jót mulattam rajta, nem bántott. Kicsit el is hittem.


Később (jóval később) megismertem az ázsiai kultúrát, megszerettem egy-egy szeletét (de nem mindet), és alkalmam nyílt kint tölteni egy kis időt... és akkor jött a felismerés, amikor készült pár fotó az ottaniak között. Ég és Föld! :D Csak úgy világítottam a képen, hogy "nini, ott az európai", sose okozott gondot rögtön megtalálni engem a legnagyobb csoportképen se. :D

2014. máj. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
a leírásban a kérdésedre:Én mindig arra gondolok hogy turánidok :D én félig ásziai vagyok ..emlékszek egyszer megkérdeztem egy turániasan kinéző csajt hogy mi a mixe és kb. totál besérült.Nem lehet hogy te is az vagy ? ^^ [link] A simán a kérdésedre nem nagyon tudok válaszólni főlleg hogy nálam nagyon markeres a mongolid rassz
2014. máj. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát én Kpop (koreai pop) fan vagyok szóval gondolom nem meglepő ha aztmondom , hogy gyönyörűek!:) Persze köztük is vannak csúnya nők és sok a plasztikázott szépség , de akkor is szépek akiket a 3-ik (azt hizsem) válaszoló linkelt az egyik kedvenc bandám és szerintem ők is nagyon szépek bár ezen a képen elég furik:D

Főleg a koreaiak szépek , de a japánok is szerintem és vannak kínaiak is , de nekik már ugye sötétebb a bőrük és húzottabb a szemük szóval közöttük se mindegy:D

Én nem tudom, hogy te szereted-e a kpopot vagy ilyesmik , de ha egyszer találok egy ázsiával kapcsolatos kérdést évekig áradozok szóval


[link]

[link]


[link]


[link]


Előző bandáról linkelt képről a kedvencem:

[link]

2014. máj. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Vannak szépek, meg nem szépek is, mint minden rasszban. Meg aztán nem mindegy, hogy az ázsiai alatt mire gondolsz, mert egy pakisztáni is ázsiai, meg egy japán is, a különbség pedig ég és föld. De tudom mire gondolsz, mindenki tudta, csak kekec vagyok :)

Egy időben nagy japó fan voltam, akkor oda meg vissza voltam a távol-keleti lányokért meg fiúkért, hogy milyen gyönyörűek :) Persze, a hírességek mindig azok. Meg az is hozzátesz, hogy azokról a hírességekről nem látni annyi rossz paparazzi fotót, mint az amcsi hírességekről, amikor szakadtan, pattanásosan, kócos fejjel mászkálnak az utcán. De megint eltértem a tárgytól.

Szerintem a kislányosság megint nem egy olyan dolog, amit rá lehet húzni az ázsiai csajokra. Nekem van a csládomban ázsiai lány, és egyáltalán nem illenek rá azok a jelzők, amiket írtál. A húga pedig egyidős velem, de egy nappal sem néz ki fiatalabbnak, pedig nagyon szép.

2014. máj. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat.:) Hat az en arcom az ilyen: (csak joval magasabb a homlokom)

[link]

Total ugyanigy nez ki oldalrol.

2014. jún. 9. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!