Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen típusú emberektől...

Milyen típusú emberektől fakadtok ki? Kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés

Én az alábbi emberektől tudnám a falat kaparni...


1. Felfelé nyaló, lefelé taposó típus

2. A hazug

3. Az irigy, netán rosszindulatú ember

4. Az önző, egoista személyek, akik azt képzelik, a Nap is miattuk kel fel + más szemében a szálkát látják, a magukéban azonban a gerendát is feledik

5. Az anyagias emberkék, akik a pénz körül forognak



2019. ápr. 21. 21:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 anonim ***** válasza:
82%

Az összes, amit felsoroltál, plusz amit a válaszolók még hozzáfűztek, ez így együtt mind megvolt néhány kollégámban, hála istennek, már nem kell őket látnom!

ennek fele is elég lett volna ahhoz, hogy kifáradjak, már csak attól is , ha eszembe jutnak.

A buta emberek engem kevésbé fárasztanak, ha csak szimplán buta, azt inkább sajnálom, attól még a szíve lehet, hogy a helyén van és ha igen, akkor inkább segítek neki.

Engem talán leginkább az ilyen "gőzeke" típusú emberek idegesítenek, fárasztanak, aki ha kell-ha nem, okoskodik, kijavítgat, "lenyom" másokat, hogy azáltal ő jobbnak tűnjön, szánalmasan keresi a feltűnést, nyal, szart kavar.Meg a "Sztahanovisták" és a sokat beszélők, aki látja, hogy unom, de azért jön utánam és mondja, megállás nélkül az érdektelen baromságait.A túlzottan pörgős, cserfeseket sem bírom.Én gy alapvetően hamar kifáradok az emberektől, pláne ha még tényleg idegesítő is, akkor kell utánuk pár csendben töltött óra, hogy ne zsongjon a fejem...

2019. ápr. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/78 anonim ***** válasza:
85%
Valaki említett itt, egy "barátságos típust".Nos, gy tűnik, az nem is létezik.Legalábbis, én még nem találkoztam ilyennel.
2019. ápr. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/78 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. ápr. 30. 22:23
 14/78 anonim ***** válasza:
86%

Az önjelölt észosztó megmondóemberektől és az ellenségképkeresési komplexusosoktól.


Pl:

Észosztó

Valaki mondja: de rossz, hogy esős és borús idő van. Erre az önjelölt: "Az én lelkemben süt a nap".

Kérdés: ettől most jobb lesz annak akit zavar a ború???


Ellenségképkompexus:

Nem kell messzire menni. Elég csak a itt a családi kapcsolatok/szülő gyerek viszony rovat kérdéseinek válaszait tanulmányozni. Amikor nekisenek egy kérdezőnek az ilyen pont.

2019. máj. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/78 anonim ***** válasza:
78%

A folyton panaszkodók. Föleg, ha olyan dolgok miatt panaszkodnak, amiken tudnának változtatni, csak lusták.

Egész nap azt hallgatom, hogy ilyen szar a munka, olyan getszy a fönök, de hogy akkor miért nem húz el, azt nem tudja megmondani. Egyszer megfejelem, ha így folytatja...

2019. máj. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/78 anonim ***** válasza:
74%
Hazug, nagyképú szóval kb az emberek 90%-kától
2019. máj. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/78 anonim ***** válasza:
40%

1 Aki TÚL kedves. Nem megjátsza, hanem egyszerűen mindenben a jót látja, folyamatosan békíteni akar, túl érzelmes. Neeeem, ez nekem neeem, nagyon fel tud idegesíteni, olyan mintha nem lennének önálló gondolatai csak az, hogy “ne aggódj, minden rendben lesz/ jaj de kis édes vagy/ naaa ne veszekedjetek”.

2 Aki túl lassú. Lassan beszél, lassan jár, lassan gondolkodik. Mire kinyög egy mondatot addigra elalszom.

3 Akivel nem lehet normálisan beszélni, mert egyáltalán nincs magabiztossága, és mindig úgy érzem verbálisan “eltaposom” hiába nincs hozzá egy rossz szavam.

4 Aki azt hiszi, hogy mert nem vagyok csóró nem lehetnek problémáim.

Felidegesítettem magam, ahogy leírtam. :D

2019. máj. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/78 anonim ***** válasza:
12%
Én azokat az embereket utálom akik megjátszák hogy milyen normálisak,és annyira hülyék hogy beveszem nekik ezt. Vagy is úgy teszek. Na meg a mai ribizliktől hánynom kell. Arra büszke hogy tapasztaltabb a szexben és hogy ő nem ribizli. De lefekszik mással,20 pasival ismerkedik. Sminkeli magát. Ezektől undorodom.
2019. máj. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/78 anonim ***** válasza:
16%
Amiket írtál, és a Kpopperektől
2019. máj. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/78 anonim ***** válasza:
82%
A mű emberektől. Akik megjátsszák magukat, nekem meg szelektálni kell és keresni, hogy ki az őszinte...
2019. máj. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!