Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen típusú emberektől...

Milyen típusú emberektől fakadtok ki? Kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés

Én az alábbi emberektől tudnám a falat kaparni...


1. Felfelé nyaló, lefelé taposó típus

2. A hazug

3. Az irigy, netán rosszindulatú ember

4. Az önző, egoista személyek, akik azt képzelik, a Nap is miattuk kel fel + más szemében a szálkát látják, a magukéban azonban a gerendát is feledik

5. Az anyagias emberkék, akik a pénz körül forognak



2019. ápr. 21. 21:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 anonim ***** válasza:
100%
arrogáns, bunkó, beképzelt, önmagából folyamatosan non-stop megállás nélkül ingerültséget sugárzó, lekezelő, magas lovon ülő, házsártoskodó, aki azt hiszi, mindig mindent jobban tud másoknál; és övé kell legyen az utolsó szó; vitákban nem érvel, hanem sértegeti a másikat, személyeskedik; a másik érveit megse hallja, arra sosem reflektál; hanem elengedi a füle mellett és mondja tovább az ő saját álláspontját. Ha rájön, hogy tévedett, nem ismeri el, nem kér bocsánatot, hanem elsunnyogja a dolgot, tehát ezzel nem mer szembe nézni, ha nem neki volt igaza végül ; nézése is lehet sunyi, gonosz.
2022. márc. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/78 anonim ***** válasza:
100%
*ja és igen, aki úgy irigy, hogy közben megpróbál keresztbe tenni a másiknak, ,,letörni a szárnyait" ; mert aki csak simán irigy , de nem akar ártani, az még okés. De ha undokoskodik, hogy a másik ne tudjon örülni a sikerének, vagy bárminek ,amilye van, pl egy szép ruhának, vagy ilyesmi, meg csúfolkodik, meg leszólja a másikat, meg ilyesmik , azokat nem szeretem.
2022. márc. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/78 anonim ***** válasza:
100%
Engem az életképtelen emberek akasztanak ki. Akik nem tudnak egy döntést meghozni önmaguktól, akiknek mindent a szájába kell rágni, értetlenkednek. Akiknek ha kiadsz egy feladatot akkor el kell magyarázni a lépéseket egyesével és a végén több idő az emberrel szarakodni, mint ha megcsinálnád te magad.
2022. márc. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/78 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz. :)
2022. márc. 17. 19:05
 75/78 anonim ***** válasza:
100%
Azok az emberek, akik azt hiszik, hogy amit ők tapasztaltak, az igaz mindenkire, mindenki, aki mást állít az hazudik, és nem lehet őket leállítani, tolja a másikra a saját maga valóságát.
2022. márc. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/78 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy leírtad a véleményed! Nahát igen, az ilyen emberek is bicskanyitogatóak.
2022. márc. 17. 22:18
 77/78 anonim ***** válasza:
100%
Ha még kíváncsi vagy válaszra, itt van! Engem az borít ki, ha valaki teljesen szerencsétlen és döntésképtelen
2022. ápr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/78 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ment a zöld kéz. :)
2022. ápr. 10. 08:40
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!