Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy változtassak magamon?

Hogy változtassak magamon?

Figyelt kérdés

Nagyon mogorva ember vagyok, ha egy olyan ember szól hozzám akit nem nagyon kedvelek akkor elég hamar felkapom a vizet és mogorván válaszolok. Szóval én már tudom magamról hogy egy igazi bunkó vagyok... Barati tarsasaggal nem igy van, ott nagyon vidam ember benyomasat keltem és mosolygós vagyok.


Mit tudnek tenni hogy elfogadjam az idegen embereket?


16/f



2019. ápr. 22. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Önuralom, önfegyelem. Gyakorold. Nekem sikerült.
2019. ápr. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ez genetika , sosem fognak kedvelni , egyedül maradsz , sokkal kevesebb eséllyel , max az édesanyád kedvel majd , vagy valamelyik nem komplett csaj , aki attól boldog ha verik . Boldogtalanság...
2019. ápr. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

próbálj meg mosolyogni, az sokat segít! vagy kérj előre elnézést a viselkedéssel kapcsolatban pl "bocs előre is ha mogorva leszek, nem tudom miért van, próbálok változtatni." próbáld kicsit ezt "elviccelni" és arra úgyis csak azt fogja mondani az illető, hogy "ja oké, semmi baj! képzeld apám/anyám/tesóm.. is folyton ezt csinálja!"


Sok sikert' :D

2019. máj. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!