Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nehéz helyzet. Mit tanácsolsz?

Nehéz helyzet. Mit tanácsolsz?

Figyelt kérdés
Szeretnék valami maradandót alkotni, adni valamit a világnak. 44 éves férfi vagyok, 1-2, maximum 3 évem van hátra. A baj, hogy semmiben nem vagyok kimagasló tehetség. Gyermekem nincs, és a fentiek miatt nem is akarok. Sok mindenhez értek, de semmihez sem profi szinten. Írtam ugyan egy könyvet, de csak 2 ember vette a fáradtságot, hogy elolvassa. Építhetnék pl házat, de kinek, minek? A lényeg, hogy nem úgy akarok meghalni, hogy semmi nem marad utánam. Természetesen pozitív dolgot szeretnék véghezvinni. Köszönöm, ha végigolvastad!

2019. ápr. 22. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha biztosan tudod, hogy ennyi időd van hátra, akkor azzal alkotsz maradandót, ha kedves vagy a körülötted élőkkel.


Hiába adsz ki bármit, az idegenek 90%-át nem fogja érdekelni, hogy ki csinálta a szobrot, ki építtette a házat vagy hogy ki mit írt.


Az marad meg a közvetlen ismerőseidben, hogy mindig kedves voltál és mosolygós és lehetett rád számítani. Erre emlékezni fognak életük végéig. Egy könyvre nem.

2019. ápr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az elsőnek.
2019. ápr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Építs egy árvaházat, menhelyet vagy ilyesmit, és végrendelkezz úgy, hogy a maradék vagyonodat is az intézmény kapja. Ha szerencséd van, halálod után rólad nevezik el.
2019. ápr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
Nem tök mindegy? Az emberek 99.99%áról megfeledkeznek 50 évvel a haláluk után
2019. ápr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!