Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az normális, ha a barátom aki...

Az normális, ha a barátom aki homokos, velem mentet le képeket férfiak álló hímtagjáról, de amikor utána én mondok neki valamit, egy játékot linkeltem amit nagyon várok, akkor meg lelépni akar mert "nem tudunk normális dolgokról beszélni"?

Figyelt kérdés

és számopnkéri rajtam hogy lehet undorító egy emberi szerv? Hát nem érti meg h hetero vagyok és nekem az?


egy 30 éves közgazdász a srác.


2017. aug. 9. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
az sem teljesen normális, hogy te ilyen dolgokban asszisztálsz neki. Ha ilyen beteges szarokra akarna rávenni a haverom, tuti nem beszélnék vele többet
2017. aug. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha lehetséges, akkor minél hamarabb száljki ezekből a beszélgetésekből (Magyarul szakítsd meg vele a kapcsolatot) Ugyanis nem értitek meg egymást, és ez a barátság hosszútávon nem működne. Ő meleg, ezért nem kel elítélni, ahogy azért sem, hogy nem egyforma a gondolkodásotok. Am meg a képeket lementhetné magának ami neki tetszik.
2017. aug. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Képtelen lementeni, mert műszaki analfabéta szegény :(
2017. aug. 10. 00:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Mai liberális világban? Teljesen normális.
2017. aug. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Nem az a baj, hogy homokos, hanem hogy retardált és barom.

Ne haverkodj vele.

2017. aug. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szépen felültet téged, hogy te vagy a homo. :D
2017. aug. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem eleg hogy homokos de meg hulye is.
2017. szept. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az 5 éves fiam is képes rá, hogy jobb egérgomb, mentés másként, pedig olvasni sem tud...
2017. szept. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!