Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy az egyik...

Miért van az, hogy az egyik fiú barátom egyszer megcsókol, ölelget, utána meg következő találkozáskor nem akar szájra puszit sem adni, meg ideges, nem néz rám?

Figyelt kérdés
És ezt így mindig felváltva. Én belé szerettem, de már kezdem nagyon unni a viselkedését. A barátai is tudják, hogy tetszem neki, de mégsem járunk, és ők sem értik miért ilyen. Múltkor láttam egy csajjal kávézni, de nem hiszem, hogy más lány lenne képben, meg sok lány haverja van, akikkel találkozik, meg akkor nem smároltunk volna nyilvánosan többször is. Gondolom én.
2015. febr. 21. 16:25
 1/6 anonim válasza:
kérdezd meg tőle. ha már egyszer barátok vagytok
2015. febr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem mond semmit, akkor sem, ha megkérdezem mi van köztünk. Még az üzeneteimre sem válaszol. :(
2015. febr. 21. 16:37
 3/6 anonim válasza:
hát az úgy elég fura..és hogy viselkedik, ha találkoztok?
2015. febr. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem találkozunk gyakran, maga a csók is furán jött össze.Nem találkoztunk két hétig, nem is keresett, beszélgetés közben gyakran megérintett, volt, hogy lejjebb is csúszott a keze és csak ölelgettük egymást, majd megcsókolt. Megkérdeztem, hogy most ez mi volt, de nem mondott semmit, utána megint megcsókolt.

Találkoztunk rá egy hétre, de gyakorlatilag egyáltalán nem nézett rám, meg sem szólalt, ölelkeztünk akkor is, csak éppen még egy szájra puszi sem volt. Sietett is, pedig simán lett volna még ideje ott maradni velem.

A csók előtt s feszült, meg rosszkedvű volt, akkor is volt, hogy majdnem lekapott, de utána meg búcsúzásnál csak arcra puszit hagyott.

Szóval nem tudok kiigazodni rajta.

2015. febr. 21. 16:47
 5/6 anonim válasza:
akkor lehet, hogy szórakozik veled. ha komolyan gondolná, nem viselkedne így, és gyakrabban találkoznátok
2015. febr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, lehet. Azt kifelejtettem, hogy miután megismerkedtünk, szinte majdnem minden nap írt 3 hónapon keresztül, de tényleg úgy kell elképzelni, hogy ahányszor feljött, mindig rám írt. Meg akkor még pont hogy ő akart állandóan találkozni velem. El is hívott moziba, de hülye voltam, és nem mentem, és szerintem akkor haragudott meg, mert azóta egyáltalán nem ír. Csak ha véletlenül összefutunk, akkor beszélünk, meg szeretgetjük egymást.
2015. febr. 21. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!