Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz elmenni egyedül egy buliba?

Gáz elmenni egyedül egy buliba?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és évek óta szeretnék eljutni egy pár dnb buliba, de mivel a környéken csak Pesten vannak ilyenek, ezért kicsit nehézkes a dolog. A legnehezebb része, hogy társaságot keressek magam mellé. A barátaim közül nem szereti senki ezt a stílust, ezért senki nem akar eljönni sem.


Gáz lenne egyedül elmenni?


2019. ápr. 24. 07:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogy. Én is egyedül járok el. Bár nekem kicsit ez új,mert még sosem voltam bulizós típús.
2019. ápr. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyedül hazajönni sokkal szarabb ;)
2019. ápr. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nezz fent Pesten valami szallast jo aron ahol tudsz utána aludni. :) Amugy ezen en is gondolkodtam, az en baratom nem akar velem jonni, viszont én meg nagyon mennek bulizni. :D pedig mind2en imádjuk a dnb-t de nem akar.
2019. ápr. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kereshetnél mondjuk Face-en hazai dnb-s csoportokat, biztosan van 1-2, ott lehet előtalikat is szervezni az ilyen eseményekre.
2019. ápr. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja, hogy a kérdésedre is válaszoljak, egyáltalán nem gáz.

Én külföldre szoktam vonatozni jó kis bulikba, bár én egy kicsit más műfajban utazom, mint a dnb, de total alone szoktam menni.

2019. ápr. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!