Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ferfi aki aki...

Van olyan ferfi aki aki tenyleg bujos és ez nem mulik el ez nala egy ev után sem 1 párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
En nem a férfiakat szeretném bántani, oszinten kerdem a fiuktol, hogy vannak e olyanok akik tényleg erzelmesek es nem csak a parkapcsolat elején szeretnek oda bujni a parjukhoz (simogatni olelgetni), hanem ez megmarad naluk kesobb is? En reménykedem ebben mert en nagyon erzelmes vagyok es nagy igényem van ra, viszont legutóbbi baratom is pl olyan volt, hogy elejen tok erzelmes meg mindig hozzam bujt most meg már kb alig. Szoval semmi bantas csak hogy van e miben remenykednem.. Amúgy olyan kommenteket nem kerek hogy eszre kene venni az atlagos fiúkat meg hogy adjam le az igenyeimet mert nem vagyok bombano es nem kinezet alapján választottam part (plusz sose volt sok udvarlom).
2019. ápr. 24. 08:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Van. Férjem már 4. éve bújós.
2019. ápr. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Persze,hogy vannak,csak az ilyen férfiakat elutasítják.
2019. ápr. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Van. 14 év után is. És nálunk inkább az elején nem volt annyira, mint később. Nyilván az elején nem lehet olyan közeli, bensőséges egy kapcsolat, mint évek után.

Mi mindennap bújunk, ölelgetjük egymást, összebújva tvzünk, ágyban is összebújunk. Meg egyébként is szeretgetjük egymást.

2019. ápr. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A férjem is bújós. Szerencse, mert igényelem is.
2019. ápr. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
Én is az vagyok. Csak van amikor ez már elmegy abba az irányba, hogy nyúznak. Na azt már nem szeretem. De az összebújást szeretem.
2019. ápr. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Igénylem, hogy lehetőség szerint legyen egy kis fizikai kontaktus :)
2019. ápr. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen van, az enyém is ilyen.
2019. ápr. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig is ilyen voltam és ez nálam nem fog elmúlni. Jó érzés átölelni, hozzábújni ahhoz, akit szeretek.


38F

2019. ápr. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
22%
Én ilyen vagyok, de nem kellek a kutyának sem, mert a nők pont az érzéketlenebb alakokat veszik csak férfiszámba.
2019. ápr. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ilyen lennék, ha lenne párom. A Rák csillagjegyűek többnyire ilyenek.
2019. ápr. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!