Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudja megunni két ember...

Hogy tudja megunni két ember egymást, főleg párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

A minap olvastam egy kérdést szexualitás témában azzal kapcsolatban, hogy mi számít megcsalásnak. Az egyik válaszoló annyit mondott, hogy a szex nem az, mert "ráun" az ember az állandó partnerre és persze ilyenkor másfele is lehet kacsintgatni.


Számomra érthetetlen, hogy miként lehet egy ételhez, zenéhez vagy tárgyhoz hasonlítani egy érző emberi lényt amire ha egyszerűen ráununk (a saját hibánkból persze, no meg a partneréből is) akkor csak előveszünk egy másikat.

Számomra érthetetlen ez a dolog, pedig tudom, hogy miért létezik ilyen, de elképzelhetetlennek tartom, hogy megszokjak valakit annyira, hogy rá tudjak unni.


Nektek van ebben tapasztalatotok? Miként vélekedtek erről?



2018. dec. 12. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Ha igazán szeretsz valakit, azt nem tudod megunni. Aki nem így vélekedik, gondolom az unalmassá vált szexuális élet és a nulla kommunikáció miatt gondolja ezt. Meg van, aki nem tud hozzászokni, hogy csak a párjával "kell" lennie, és hiányzik neki az új dolog varázsa. Ellaposodni tud egy kapcsolat, amit fel lehet pezsdíteni, de ha már unalmas, akkor ott más a gond.
2018. dec. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
én hamar megunom, az emberek általában nem túl érdekesek, pár hónap, év alatt az összes sztoriját elmondja, ismered már minden rezdülését, a szexben már mindent megcsináltatok, stb. egyszóval uncsi lesz.
2018. dec. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Magam is így gondolom.

Nekem is volt, hogy "el laposodott" a kapcsolatom a kommunikáció, az intim együttlétek illetve a nem odafigyelés miatt, de nem gondolom, úgy, hogy emiatt máshoz kellene mennem.

Inkább felfrissítettük a kapcsolatunk, és azóta szenvedélyesebben szinte már rajongunk a másikért.

2018. dec. 12. 12:43
 4/9 A kérdező kommentje:

#2 szerintem akkor veled komoly gondok vannak.

Nem lehet megunni senkit ilyen hamar, főleg, ha az ember szereti a másikat.

2018. dec. 12. 12:44
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Hát, mi lassan 10 éve együtt vagyunk az asszonnyal, de semmi újdonságot nem hajlandó kipróbálni, már tényleg unalmasak kezdenek lenni az együttlétek, mindig ugyanaz. Pláne még ritkán is van. Amúgy nagyon jól megvagyunk, gyerekek is vannak, de a szex az ennyi lesz, úgy érzem. Nagyjából így lehet "megunni" a másikat.
2018. dec. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

az emberek nem a másikat unják meg, hanem a másikkal kapcsolatos problémákat


egy kutyát azért nem lehet megunni, mert soha nem hagyja a fogkrémes tubust kupak nélkül, és nem hallgatja a tévét se hangosan


az emberek viszont kibírhatatlanok egy idő után


az ember csak azt nem unja meg, akit igazán szeret

viszont valós szeretet egy ember életében ritka, mint a fehér holló


az emberek többségének fogalma sincs pl. arról, mit jelent a valódi szeretet

2018. dec. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Egy kutyával is van bőven probléma, egy macskával is, ahogy mindennel ami él és mozog, vagy ha nem is, de legalább létezik, mert minimum, hogy az ember feltalálta.

Egy kutyát, ha nwm viszel ki időben a lakásban fog piszkítani legyen akármilyen jól nevelt, mert szerencsétlen nem várja meg, míg valami baja lesz.

Egy macska pofátlan, sunyi... (tapasztalat, de ettől még szeretem mind kettő cicám) ha nem figyel rájuk az ember 1 percet már rosszat csinálnak.

A halakat is folyton etetni kell (akárcsak az előző kettőt), a vizüket cserélni, nem mimd egy milyen fajta milyen akváriumban van..... Szóval akkor erre is rá lehetne ennyi erővel unni. Mert ezek "problémák" egy idő után amit megununk, mint pl a fogkrém otthagyása.


De akkor mivan a telefonokkal, tárgyakkal?

Azokban is számtalan hibalehetőség van. Például, de jó most vettem egy vadi új iPhone-t, de nem jó az ujlenyomat olvasó, a Samsungom folyton lefagy, a Huawei lassú, a Ps4 nagyon búg mikor be van kapcsolva és folyton kifagy. Az XBOX szintén.


Szóval ilyen alapon mindemre rá lehet unni, mert mindenben van hiba.

2018. dec. 18. 04:20
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
En soha nem tudtam raunni senkire, fel sem merult bennem soha ilyesmi, pedig volt akit sok even keresztul ismertem. Az ember nem egy targy amire ra lehet unni, aki igy gondol masra az beteg ember. Csak 1x talalkoztam olyannal aki "raunt" az emberekre, aztan hamar ki is derult rola, h serult, teljesen agyament. Normalis ember nem un ra a masikra, mert nem targykent kezeli az embereket.
2018. dec. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt mèg párkapcsolatom, pedig 30-on túl vagyok. Nem merek belevágni sem, mert nálam gyökèrtelensèg va, kiskoromban az alapvető kötődès nem úgy alakult, ahogyan kellett volna. Tudom, èrzem magamról, hogy (bocs, de) beleunnèk egy idő után a másikba. Nem volt sosem kapcsolatom, de èrdekelnek a nők, mert mindegyiknek van jó, èrdekes szemèlyisègük, de èn csak mindig valami megfogalmazhatatlant keresnèk bennük, így senki sem lenne jó nekem, így inkább mellőzöm a tèmát.
2018. dec. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!