Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálják ezt egyes lányok?

Miért csinálják ezt egyes lányok?

Figyelt kérdés

Megnagyobbíttatják a mellüket (sok esetben indokolatlanul, vagy épp túl nagyra), majd telipakolnak minden közösségi oldalt, ahol jelen vannak félmeztelen fotókkal, amikkel a mellüket hangsúlyozzák.

Egyszál bralette-ben, egyszál melltartóban, köldökig kivágott topban, vagy épp olyan kép, ahol csak kézzel takarják a mellüket.

Értem, hogy boldogok, örülnek neki, szép lett, meg akarják mutatni, de amikor 300 képből 298 ilyen, az egy kicsit érthetetlen.


Mi a céljuk?


2019. ápr. 24. 17:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én eleve azt nem értettem sose, hogy mi a jó a műmellben? És ezt férfiként kérdezem. A természetes a mell, a szilikon az MŰ, tehát nem genetikailag adott ergo csalás, kamuzás és unalmas. Miért annyira büszkék rá? Engem egyáltalán nem hoz jobban lázba egy szilikonlufi, mint egy full deszka csaj. Eleve a tudat, hogy mű dolgot fogok/nyalok kiábrándító és ott motoszkál a fejemben, hogy ő valójában NEM NAGYMELLŰ. Persze biztosan azért csinálják, mert az ostoba pasik miatt - akiket nem érdekelnek a tények - sajnos van rá kereslet, de hihetetlen, hogy őket ez nem érdekli. Én bevallom mellmániás vagyok és nem is kezdenék szilikonmellű csajjal, mert tudom, hogy genetikailag "nem jó alapanyag", ami miatt erre a műtétre kényszerült és felőlem rakathat magába egy gimnasztikalabdát akkor se lesz nagymellű a szememben. Remélem le fog csengeni ez a trend is idővel és úgy fogunk rá emlékezni, mint a melírozott haj korszakra.
2019. ápr. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!