Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek van olyan civilizá...

Szerintetek van olyan civilizált körülmények közt élő ember aki nem mos fogat, hajat, vagy esetleg nem fürdik?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 25. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van.
2019. ápr. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Persze, hogy van... Konkrétan kapásból három olyan fizikaszakos tanárt tudnék mondani, aki civilizált körülmények között él, mégis el vannak sorvadva a fogai, és kéthetente egyszer mos ruhát.
2019. ápr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

Egészséges gondolkodású ember nyilván nem ezeken fog spórolni, ha meg igen, akkor ássa el magát.

Talán ezek közül csak a raszta haj lehet kivétel amit nem mosnak csak 2-3 havonta.

2019. ápr. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Persze,minden nap tapasztalom néhány embernél
2019. ápr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak szállj fel a BKV-ra és érezni fogod.
2019. ápr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Vannak.

Személy szerint például hetente mosok hajat, viszont a fogmosást(akár napi 3x) ki nem hagynám, ahogyan a fürdést sem mellőzöm természetesen.

2019. ápr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én egy ideig ritkábban mostam fogat, de nagyon megbántam. A gatyámat fogászatra költöttem. 😣Soha többé nem hanyagolóm el. Nyáron többször is tusolók naponta.
2019. ápr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van pár ember a vadonban, a dzsungel mélyén, a világtól valóban elzárva élve, akik így élnek.
2019. ápr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bartos
2019. ápr. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!