Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az ajak piercing mennyire...

Az ajak piercing mennyire roncsolhatja a fogakat? Leszedi a fogzománzot? Egyfolytában súrolja az ember fogát? Nagyon zavaró lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy ajakpieringet ha lehet akkor pata alakút de ha úgy alakul akkor esetleg egy snakebite-ot csak vélek,hogy teljesen tönkre tenné a fogaimat. Meg vfélek,hogy nagyon zavaró lehet, most pl a pólóba is beleakadhat ha húzom fel de nem éppen erre a zavaró dologra gondoltam mert az embernek csak oda kell figyelnie amikor veszi fel/le a pólóját (csak egy példa volt)

2017. jún. 10. 23:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nekem február óta van side labretem. 12-es patkóm volt, abba néha beleakadt néhány hajszálam bénaságból, de semmi extra. (Póló soha, pedig néha a hajamat is sikerült belecsavarni. 😂) Azóta lecseréltem 10-es karikára, szintúgy minden rendben vele. Fogaimhoz nem ér hozzá, de sokat rágcsálom; az nyilván nem tesz jót neki, de direkt azért rakattam be. Szerintem ne parázz.
2017. júl. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!