Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindenkinek ennyi problémája van?

Mindenkinek ennyi problémája van?

Figyelt kérdés

Évekig komoly anyagi gondjaink voltak, fél lábbal az utcán voltunk, annak ellenére, hogy egy ideig két állásban is dolgoztam.

Most anyagilag már minden rendben, tényleg megvan mindenünk, de mégse élvezhetem, mert örökös egészségügyi problémáim vannak. Hogy a fogorvos jóformán belőlem él meg, azt már megszoktam, abba is beletörődtem, hogy szép fogsorom se lesz soha. Épphogy megszoktam, jöttek a nőgyógyászati gondok, amiket nem tudok, nem lehet megszokni.


Szóval, esélyem nincs élvezni az életet, holott ma-holnap 30 leszek, és lassan már nem lesz mit...


Mindenkinek ennyi gondja van? Miért látok mégis mindenütt boldog és kiegyensúlyozott embereket?


25N


2019. ápr. 27. 10:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem keress jobb fogorvost.Olyan nincs, hogy nem lehet szép fogsorod.De neked legalább van bátorságod elmenni hozzá :D Már az is haladás.


Én is két helyen dolgoztam évekig, ugyanugy nem jutottam semmire.Most nincs munkám, ha lesz, az is szar lesz adosságom viszont van.Szar országba születtünk.

2019. ápr. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A jelenlegi fogorvosom eddig a legjobb, de sajnos varázsolni ő sem tud.

Milliókban van a fogsorom eddig is, legalább rossz fogam már nincs, de ha szépet és szabályosat szeretnék, akkor porcelánhéj kéne, azt meg nem vállalom.

Szóval, már annak is örülni fogok, ha az összes egészséges lesz (egyet kell megcsinálni még, mert eltört).

2019. ápr. 27. 10:10
 3/11 A kérdező kommentje:
Jártam amugy rendszeresen kiskorom óta, volt olyan peches időszakom, hogy hetente. Most már csak fél évente, ha nincs panaszom.
2019. ápr. 27. 10:11
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek vannak gondjai, nekem is. Mégis alapvetően mosolygós vagyok és igyekszem jókedvűen eltölteni a napokat.


Vannak persze rosszabb napjaim, amikor nem tudok örülni semminek, de nem ez a jellemző. Nem tudsz mindent befolyásolni az életben, de azt igen, hogy te hogy állsz a dolgokhoz. Én jobban érzem magam pozitív felfogással és mosolyogva, mint egész nap keseregve.

2019. ápr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Miért látok mégis mindenütt boldog és kiegyensúlyozott embereket?": Azért mert A, ezzel palástolják a problémáikat; B, megtanultak valamilyen pozitív életszemléletben élni; C, örülnek, hogy másnak több a gondja...


Igen, nekem is van gondom, de nálam születésemtől kezdve, és baromira nehéz, hogy az emberek rosszalló tekintetének a kereszttüzében élni, lenni, dolgozni, de ez van. Amin tudsz változtass, amin nem tudsz, azt fogadd el, vagy legalább próbáld egy szinten tartani.

2019. ápr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

Ahaaa, ha fiatal nő vagy, akkor nem lehet gyógyíthatatlan betegséged, nem halhat meg családtagod és a munkahelyeden is minden okés. Jha, nem. Mert dolgozni sem kell, mert annyi jól kereső mérnök férfi van, hogy minden alád van tolva. Mert nő vagy. :D vagy ha nincs pasid, akkor apád tol alád mindent, neked nem kell dolgoznod.


Mekkora egy sötét állat vagy haver...

2019. ápr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

De utálatos vagy, 65%.


Mit tettek a seggem alá? Semmit, megmondom őszintén.

A menstruációs zavart meg nem lehet megelőzni, maximum kezelni, úgy beszélsz, mintha valami fertőzést hanyagoltam volna el minimum, miközben azt sem tudod, mi bajom.

Szánalmas vagy.


A többieknek köszi.

2019. ápr. 27. 13:46
 8/11 A kérdező kommentje:

Te szednéd, nagyokos?

Nem véletlenül nem szedtem soha ilyesmit (2 hónappal ezelőttig nem volt semmi bajom), ugyanis ez maximum tüneti kezelés. Ráadásul konkrétan méreg.


A súlyom és az étrendem normál, de gondolom, mindjárt bekategorizáltál zabáló tehénnek, mert a te felfogásodban problémája és nehézsége maximum ocsmány nőnek lehet.

Örülök, hogy nem ismerlek.

2019. ápr. 27. 13:54
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Tehát 2 hónappal ezelőttig semmi bajod nem volt, de azért nehéz az élet. :-D Szegény nők. Igen pontosan erről beszéltem.
2019. ápr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

2 hónappal ezelőttig nem volt ez a problémám. Volt sok másik.

De neked kár magyarázni, te csak azt látod, amit látni akarsz.

2019. ápr. 27. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!