Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki volt már Erasmuson, mi a...

Aki volt már Erasmuson, mi a tapasztalata, mennyit változott?

Figyelt kérdés

Elsősorban a személyisége, nézete érdekelne. Kérlek az írjon aki atelte.

A sok buli után milyen volt hazajonni az úgymond unalmas életbe?

A sok lány, fiú akik belementek bármennyi laza estébe, tudtak hosszútávú kapcsolatot kialakítani, vagy ugyanúgy lazán élték tovább ezt a fajta életvitelt? (persze aki kihasználta a sok új embert és a kavarási lehetőséget)


Milyen lett az életetek utána?

Volt aki szerelmes lett?



2019. ápr. 27. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Önállóbb lettem, életrevalóbb, kicsit empatikusabb is. Buliztunk is persze, de nem túl sokat, én elsősorban a nyelvtanulás miatt mentem ki, és hogy világot lássak. Nem volt jó hazajönni, egy ideig visszavágytam, de aztán beleszoktam megint az itthoni életbe.
2019. ápr. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én elég nehéz suliba mentem ki így egyàltalàn nem volt időm bulizni.


Nekem inkàbb úgymond egy negatív élmény is volt, mivel màs ha csak nyaralàskor talàlkozik az ember külföldiekkel és màs velük lakni.

Az utazàsok viszont tetszettek és sok szép helyet làttam.


Hazajőve kicsit szomorú voltam, de nem azért, mert haza kellett jönni, hanem azért mert úgy éreztem utàna, hogy még erre se vagyok jó.


Persze ez egy egyéni tapasztalat, nem tudom ez is érdekel-e vagy csak azé aki végig bulizta.

2019. ápr. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, jöhetnek még. Igazából van egy ismerősöm, aki kiment és 360 fokos fordulatot vett, előtte ismerkedett egy fiúval (19 a lány) nagyon passzoltak, megbeszéltek hogy majd ha hazajon folytatják, és most semmibe veszi... Ekkora a háttere annak a sok új külföldi srácnak hogy érdemes az igazit eldobnia a csajnak?

A hozzallasa is változott, mindent semmibe vesz. Milyen lesz egy ilyen élet után az élete?

2019. ápr. 28. 09:16
 4/8 A kérdező kommentje:

Annyit hozzátennék, az ő erasmusa a piáról, pasikról, buliról szól és kirándulásról. Más ami iskolában lenne, szinte nincs is, ami érdemleges.

Miért változik ekkorát valaki egy időszaki légkör után? Értem hogy éljék ki magukat az emberek, de ha hazajon ugyanazok az emberek fogják várni és vissza kell szoknia az előtte lévő életébe, és az Erasmusosokat kb soha nem fogja többé látni és hazamennek! Elhiszem hogy hatalmas és más ingerek érik de szerintem nem kéne a realitást eldobni (amúgy fél évig van kinn)

2019. ápr. 28. 09:21
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Màsodik vagyok. Az nem lehet hogy nagyon szigorúan fogtàk otthon és most úgy érezte végre azt csinàl amit akar?
2019. ápr. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon monoton volt az élete azért jelentkezett erasmusra. A szerelem se sikerült neki. Közvetlen Erasmus előtt ismerkedtek meg a haverommal. Eltelt pár hónap de már nem is érdekli, pedig mindig rinyal a csaj hogy szingli.
2019. ápr. 28. 18:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Én szakmai gyakorlaton voltam Erasmussal, fantasztikus élmény volt. Én pozitív irányba változtam, szereztem önbizalmat, vidámabb lettem, kevésbé szorongós, nyitott az emberek felé, önallóbb.


PLUSZ én egyetemi éveimben rengeteget buliztam, ittam mert a vizsgaidoszakon kivul nem kellett tanulnom, igy is csuszas nelkul vegeztem (elte jogon:D). Es eljutottam egy olyan szintre, hogyha nem kellett tanulnom, a nagy 7-8 fos barati tarsasagommal csak ittunk, buliztunk egyre tobbet es kezdtem kiegni, kezdett szarabb lenni a hangulatom. A kornyezetvaltozas es az uj emberek megismerese teljesen megvaltoztatta a hangulatomat, persze ott is sokat buliztunk, meg voltak a vacsorakhoz sorozesek, borozgatashoz, de valahogy az egesz tok mas volt:))


Mondhatom ugy is, hogy engem megmentett az Erasmus.

2020. febr. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja es azota is visszavagyom (egy honapja jottem haza), de halisten ket osztondijat nyertem, ugyhogy egy het mulva ujra megyek Erasmusra 😍
2020. febr. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!