Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 5 év alatt rengeteget változot...

5 év alatt rengeteget változott a személyiségem. Csak az enyém változott ilyen sokat? 25 éves vagyok.

Figyelt kérdés

A makacsságom, önfejűségem megmaradt, de talán annyira már nem vagyok az mint voltam. Most már talán 10-ből 3 helyzetben hallgatok másokra is. Néhány éve ez még nem így volt. Teljesen más dolgokat tartok már fontosnak, már nem érdekel semmi olyan amit nem szívesen csinálok. Egyszóval szűkebb látókörű lettem és már letojok mindenkit aki engem nem érdekel . Régebben sokkal nyitottabb is voltam. Mára ez eltűnt. Most már sokkal egészségesebben is étkezem és spórolni is megtanultam . 5 éve még két kézzel szórtam a pénzt minden hulyesegre. Csak én változtam meg szinte teljesen vagy a személyiség folyamatosan változik és ezután se áll meg ? Nagyjából elégedett vagyok azzal amilyen lettem csak a befordulás ne lenne...


25/f


2018. aug. 26. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is sokat változott az utóbbi 5 évben. 1zf
2018. aug. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*16f /#1
2018. aug. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenkié változik (főleg kamasz kortól indul meg nagyon), de elvileg a korral egyre lassabban. 24/f
2018. aug. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó csak visszagondolva teljesen ki vagyok cserélődve... És azért kérdezem ez mennyire normális.
2018. aug. 27. 00:16
 5/8 anonim ***** válasza:

"Egyedüli állandó a változás maga." Hérakleitosz

Én az utóbbi másfél évben iszonyatosan sokat változtam. Anyukám halála teljesen megváltoztatott engem.

Mindenki változik, főleg a tested is az évek előrehaladtával.


28N

2018. aug. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez természetes. Folyamatosan változik a személyiségünk. Még öregkorban is.


Volt valami skót kutatás erről, és linkelni akartam, de google nem találja 🤔

2018. aug. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is sokat változtam
2018. aug. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én olyan 23 éves korom körül változtam nagyon sokat, meg most 30 évesen. Nagyon érdekes, ilyen ugrásszerű különbségek vannak, gondolom, egy ideig érlelődik az emberben a változás, gyűjti a tapasztalatot, és aztán egyszer csak ott az eredmény.

Mindenesetre a változás jó, én még 100 évesen is szeretnék fejlődni, tanulni.

2018. aug. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!