Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rosszul érinthette a nénit...

Rosszul érinthette a nénit amit kérdeztem vagy jó szándékból mondta?

Figyelt kérdés
Reggel az utcánkban láttam, hogy egy utcabeli néni lesett kb.50méter távolságra voltam tőle.Mire odaértem már felállt.Kérdeztem segíthetek-e neki valamiben azt mondta már feltápászkodott,segítettem leporolni.Még egyszer megkérdeztem jól van-e, segíthetek-e.Azt mondta sose tudjam meg milyen érzés ilyen helyzetben lenni.Megköszönte a segítséget majd továbbmentünk.Utánanéztem néhányszor,de folytatta az útját.Egyébként jó asszony ismerem régebbről bár nem olyan közelről.
2019. ápr. 28. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, akkor a "lesés" helyett az "elesés" volt az a tevékenység, amit reggel űzött a néni.


Te jól jártál el, nem rád haragudott, csak ezek után nyilván nem volt jó kedve.

2019. ápr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Idősebbeknél, ez egy ilyen szokásos mondás, sok öregtől hallottam már, hogy "sose tudd meg...." Nem rossz szándékbol mondják, felnőtt koromban értettem meg, mit jelent...
2019. ápr. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!