Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet jó szándékból öngyilkos...

Lehet jó szándékból öngyilkos valaki? ha ezzel jó célom van a kor nem bűn? Helyesen cselekszem?

Figyelt kérdés

21 f vagyok egy 5 tagú nagycsaládban élek én vagyok a legidősebb testvér még anyám első házasságából vagyok de van 2 féltestvérem,igazából arra kell ráeszmélnem hogy csak lehúzom a szüleimet és a családomat. Ők és a testvéreim boldogok lehetnének minta család lehetne. A testvéreimben van tehetség vannak barátaik népszerűek a saját korcsportjukban,én egy elszigetelt srác vagyok nincs szakmám nincs bennem tehetség barátaim sincsenek igazából se barátnőm, nem értek a műszaki dolgok iránt de úgy semmi máshoz amiből pénzt lehetne csinálni nem tudok nyelveket sem, sokat túrázok a természetben kajakozi szoktam egyedül Duna, velencei tó stb és túrázni az erdőkben -pár napra is akár, sok helyet láttam már de mindig egyedül. Ez az amihez talán értek, a családom nem ért meg engem és úgy én se magamat de úgy érzem útban vagyok nem tudnék egyedül fennmaradni és ezt a szüleim is tudják ezért néha úgy érzem utálnak hogy a társadalom szempontjából én csak egy élősködő vagyok, de én nem akarom ezt.nem akarok élősködni nem félek a haláltól ha ettől a családomnak vagy a világnak jobb lesz, boldogan ugrok le bárhonnan ha biztosra tudom hogy másoknak ezzel jót teszek,mert ha tudom hogy másoknak jót teszek ez leírhatatlan lelki erőt ad főleg ha a családomnak.És nem akarom hogy ezért emlékezzenek rám nem azért tenném sőt jobb lenne ha inkább valami gonosz cselekedetnek hinnék.

Egyre biztosabb vagyok benne hogy ezzel cselekszem a lehető legjobbat és lassan készen álok még van pár dolog amit szeretnék az élettől de utána eltűnök az útból ...


2017. jún. 30. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
sztem menj el egy gyarba melozni, orulne a csalad es nem eloskodnel, oda mindenkit folfesznek es jobb helyeken rendesen meg is fizetik a munkad.
2017. jún. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ahelyett hogy itt sajnáltatod magad, inkább hagyd el ezt a mérgező közeget, és kezdj új életet valahol máshol.

fejleszteni bármikor tudod magad hogy "érts" valamihez, ez csak akarat kérdése, mint minden.

aki pedig szereti a természet közelségét, az rossz ember nem lehet.

2017. jún. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Dzseri ***** válasza:

menj árufeltöltőnek, pénztárosnak

a bkvhoz c kategóriás jogsival már lehet menni buszsofőrnek nettó 200ezerért,

a villamosvezető még jobban fizet


előtted az élet, a munkahelyen szerezhetsz barátokat, barátnőt


Előtted az élet!


egyébként ha 7 vagytok akkor 1 éhes száj már nem oszt nem szoroz

2017. jún. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyébként ha szeretsz túrázni, természetben lenni, miért nem tanulsz pl. erdésznek vagy ilyesmi? Vagy pl. asszem felvi.hu-n is láttam ilyen pályaválasztási tesztet, csináld meg őket.

És amúgy ha tényleg akkora teher lennél a családodnak, amit kétlek, elhiheted, hogy csak nagyobb gondot okoznál a haláloddal nekik, mint hasznot, alapból tudod, mennyibe kerül egy temetést megszervezni? Ráadásul jó ideig lehet, dolgozni se tudnának menni normálisan, szóval jó nagy anyagi lehúzás lenne számukra.

2017. jún. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Élve több örömöt okozatsz a családodnak mint holtan.


Legyél természetfotós, keress rá kis pénzt és állj neki, kísérletezz.


Így másokat is érdeklődővé teszel a természet tisztelete iránt.


Aztán legyen vkid, család stb

És szépen eltelik az élet.

2017. jún. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindenhogy nem ajánlott. Tanulni vagy itt. Csak töményebb lesz...

Nem bűn vagy nem bűn kérdése. Nem.létezik bűn.

Írj rám s segítek, akármiben is kell.

2017. júl. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Atesz-91 válasza:
Én is néhe hasonlót szoktam érezni. De hidd el, hogy hülyeség, hogy ezzel segítenél nekik. Keress barátokat és ahogy érzed, hogy jól érzik magukat veled például túrázás közben, nem fogod ilyen negatívan látni a világot. Nyugodtan ismekedj új emverekkel. Nekem sincs túl sok barátom, de ketess melót és a munkatársaidból is lehetnek haverok. Én postán dolgozok és ha kipróbálnád, akkor sok jó tapasztalatot szereznél. A munkatársak és az ügyfelek is rengeteg törődést adnak és várnak. Fel a fejjel! Nyár van, jó az idő, keress melót és ufána megismerkedhetsz sok jó emberkével. :)
2017. júl. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!