Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha rosszúl neveltek (jó...

Ha rosszúl neveltek (jó szándékból), akkor helyre tudom még magam hozni,30 évesen?

Figyelt kérdés

Nem haragszok én a szüleimre, tisztelem becsülöm szeretem őket.

Aki pszichológust javasol előre írom, kétszer is jártam szakemberhez első csak csak hatásos volt, második levett csak pénzzel vagyis nem tudtam (voltam képes) csinálni a feladatokat amiket adott.

Na kezdem kicsiny (mára üres nyomorúságos életem tagalálátás) Hosszú lesz aki végigolvassa az válaszoljon.. Élőben meghívom egy kólára is akár. :))

Nagyon vártak szerettek nagyon szép kisfiú voltam átlaghoz képest értelmesebb egy hajszállal és nagyon szép. Bár hasfájós baba, fogaim szépen nőttek ja csernobili atomfelhő ide ért amikor születtem 16nappal a robbanás után ezeknek később még lessz jelentössége. Körberajongtak a nénik. Anya húgom 2,5évre rám született tehát sokáig itthon volt velem anya.

Akkortájt anya húga is itt lakott velünk. Akit imádtam, ő volt a kedvenc játszótársam, apát is imádtam anyát is csak őt ugye untam mert non stop velem volt.

Nagyszüleim nagyon pici falvakban laknak. Anya felől első unoka (nagyapának 2 lánya után "fia"), keresztanyám (anya húga) is falusi sráccal járt aki a házunktól 2kmre dolgozott. Keresztapám szülei szintén falusiak mind 3 nagyszüleim gazdálkodtak tehén, disznó, baromfi. Keresztanyám már ott ott aludt 3. (fogadott, nem volt még unokájuk) nagyszüleimnél, hétévgente vitt magával.

Hugom születése környékén barátkozós gyerek révén sokfelé voltam nyaralni vagy megvigyázásra, ahol nyul vagy nagyobb jószág volt ott nekem hawai volt. Apai nagyszüleim szerettek de valamiért kicsit gátlásos voltam náluk nem tudom miért, 3adik unoka második fiu ezért nem kaptam onnan akkora szeretet mint keresztapám vagy anya szüleinél.

Annyit még 2 éves se voltam kaptam egy felnött ágyat amibe sose pisiltem be. Pellust nem tudom mikor hagytam el.

Problémákat kezdem:

Ovi kiscsoport máv óvoda luxus de nem értékeltem. Apa unokatestvéreinek is oda jártak a gyerekei (egyrészt utánzás hogy oda mentem, másrészt protekcióztak be ennek is lessz jelentőssége). Középső és nagy csoport körzetes ovi, szerettem de ott már kijött, hogy nem vagyok egy sport ember voltak igazi barátaim. De pl nem mertem szólni ha délutáni alvás közben wcre kell mennem. Sőt arra is emlékszem volt hogy megkérdezték nem e kell és akkor is nemet mondtam. Nyaraláskor is meg megesett, wczéssel kapcsolatos gátlás nem mertem menni pisiltem virágra ablakon ki .... inkább nem mertem szólni hogy már fent vagyok, mivel állatokhoz kellett kellni hajnalban akkor felébredtem és leszidtak aludni kell -okát ebben látom

Késöbb itthon se mertem wcre menni. Na meg valami abberált szexuális dolog is volt kiskoromban. A fütyimre huztam a nyakba akasztós vizálló pénztárcát, sokszor volt merevedésem amit szégyeltem föleg éjszaka amikor arra gondoltam hogy felnött nénikkel rosszat teszek. Nem tudom hogy volt ez de valahogy élveztem de szégyeltem

Anyai nagyszüleim szerettek ott nagypapám vitt magával akár kocsmába (egy sört ivott de ott az volt a helyi szórakozó központ) vagy bárhova vigyázott rám meg minden, abba a faluba voltak nyaralási barátaim.

Másik nagyimnál unokatestvéreim sokszor kiközösitettek engem is meg hugomat is. Én 3. hugom 6. és 1-2 jól elvolt meg a 4-5.

Másik az hogy másik két családban volt kábel tv mi nekünk meg m1 m2 ff orion tvn.

Nagy poén apa németországban dolgozott mi voltunk a legjobb móduak de anya (nem értem miért belénk nevelte, hogy szegények vagyunk) . Na igen 3-9 éves korom között nem volt apa csak néha én ebben látok nagy gondot.

Anyát elkapta egy furcsa (mára jöttem rá depresszió) dolog. Én 3 éves hugom 1 pénzünk van de két gyerekkel nem nagyon bírt. Be segitettek persze keresztanyám is vitt még meg nem szült sőt utána is nagyszüleim is de na értitek....Bár akkor még anyu menő kipolás fiatal anyuci volt. Apa nos hajszálnyilag esélyes, hogy félre ment külföldön meg anyára is mászott valaki de tán nem lett belöle semmi.

Ami fontos de kimaradt anya tanítónő.

Iskola: ovis legjobb barátom máshova ment de azért voltak ismerősök. Ja igen valamiért anya "fogyatékosnak" igy vettem le titulált és sima osztályba adott. Menök sport nyelvi vagy rajz tagozatra.

Körzetes iskola full cigányok, a másik ami közel volt ott a sima osztályba buktak le gyerekek meg nem volt valami minőségi gyerek anyag. Elsö még el is ment, gyűlöltem tanúlni anya gyakoroltatott más mesét nézett én gyakoroltam más játszott én gyakoroltam. Mások bandáztak én nagyszüleimnél voltam imádtam akkor de nem igen szocializálódtam jól. Másodikban lelépett a z osztályfőnök na akkor elszabadult a pokol káosz meg valamiért vertek az iskola wcben. Egyszer indultam versmondó versenyen meg kaptam jutalom könyvet, nem értettem miért amikor anya véletlen belém verte, hogy hülye vagy fiam neked gyakorolni kell a helyesírást. Átvitt anya egy másik iskolába.

Anya iskolája a város másik végén volt, angol tagozattal apa németbe németet preferáltuk.

Ott mint új gyerekkel sokat kivételeztek velem, ettől elszálltam kicsit azt hittem menő vagyok. Amelett itthon meggebedtem, annyit gyakoroltattak. 3-4edikben ha rossz jegyet kaptam 2-3-4 akkor eldugtam a munkafüüzetet hazudtam stb stb.

8 osztályos gimibe járattak,bár elvileg (nyomás miatt elvileg) dizlexiás voltam, meg figyelem hiányos. Na persze ugyanazok a rokongyerekek végett akik a máv oviba jártak. Azért vettek fel mert anya különfoglalkozott velem és belém verte a dolgokat. Nem szószerint vert de lelki terrornak éreztem néha. Apa is eléggé szigorú volt velem.

Tanulást hagyjuk nagyon nagyon nagyon gáz volt a 8osztályos gimi. Bukdácsoltam nem meg 5 6 évfolyamon 3as ugy hatott rám mint az 1es, hazudtam titkolóztam fogadó órákon derült ki hogy mi a helyzet.

Már általánosban is sokat fingottam meg én nekem nem volt gondom a nagy wc vel bármikor bárhol óra közben is ha rámjött mentem. Késöbb becs szó lessz jelentősége.

Küzdöttem az iskola ellen, itthon meg velem család élete tönkre ment szinte de .........bele gondolni is rossz mi volt itthon. Na jó néha sikerélmény is. De este nem múlt el sírás nélkül. Osztály kirándulásokon ki lettem utálva, jelszavakat sose árúlták el ha volt 4 személyes és 2 személyes szoba akkor nem 3an a 4személyesbe 2 en a 2 személyesbe hanem egyedül én a 2 személyesbe. Volt olyan, hogy menök a lányokhoz mentek át nekem nem volt szabad mert..

Másik dolog 5 -6 évfolyamon beköltözött Ámor az osztályba. A menő fiúk elkezdtek járni a menő lányokkal 9. évfolyamig leginkább petting és csók volt de frusztrált, hogy nekem nincs senkim. Meg nincsenek menő ruháim. Én voltam a fingós gyerek idétlen ruhában nem voltak azok gázok de a kertvárosi menö gyerekeknek mégis napi divat szerinti volt.Frusztrált se tanulás se csajozás nem megy.

NAGYON FONTOS DOLOG: katolikus gimnázium heti szintű templomba járás konzervetiv szemlélet mindig falusi mélyen vallásos emberekkel voltam körűl véve. Nagyon konzervatív szemlélet nevelődött belém. Szabályok szerint éltem. Sokáig még beszélni a szeről is féltem vagyis már általánosban is csak a férfi wcben. Elhittem,hogy a lányoknak fáj minden szex és a rossz fiuk szexelnek csak és a lányok csak szivességből engedik meg.

Folytatás..... egyszer csak iskola után nem jöttem haza elcsavarogtam. Hetedikben be se mentem pestre szöktem Ic vel aztán haza miskolcra végül magamtól haza jöttem. Eddig meg addig birjam ki az iskolát kivesznek.... hát ......szt vettek ki kinlódtak tovább kaptam kegyelem 3asokat de nem ment a tanulás. Bekerűltem egy bandában cigiztünk boros kóláztunk.

Igazából nem volt ez baj csak őrlődtem, mint mondtam konzervativ neveléshez ez nem illett. De valahol ettől menönek éreztem magam de igazából lenéztek. (9edik után azok kértek kölcsön cigit akik akkor beszólogattak).

8osztályos gimibe más a tanterv elvileg gyakorlatilag páran csak le tudtak lépni. Nekem meg nem hagyta a család vagyis azt mondták ha egy nyár alatt bevágok 2 osztálynyi törit fizikát kémiát biológiát ...... akart a halál tanúlni.

Aztán szakmunkásba át vettek volna persze hogy anya nem irta meg a kérelmet.

Ismét kitérés: sosem szerettem a focit se nézni se játszani, na meg nem voltam számítógép függő se.... csak a paraszt élet meg a templomba járás. Gimibe mindig tesi tanár volt a ofőnk, meg foci b... fiuk. Nem nagyon haverkodtam fiukkal mert béna voltam fociban meg itthon nem is voltak korom beli gyerekek csak egy de ő pc bu...., lányokkal jól elvoltam. Sőt kicsi koromban könyörögtem hugomnak, hogy játszon velem akár lányos játékot is. Persze amikor jöttek a barátnői hozzánk már szégyelt engem.

Na másik gond 10 éves koromtól enyhe elöre harapásom van, éjszakai fogszabályozót kaptam nem tudtam hordani, nappalit szégyeltem mit szólna a nagy ő hozzá. Aztán pár év múlva mindenkinek volt és az volt a menő.

11 -12 elkezdtem élvezni a gimit. Már akkor sokan cigiztek buliztak lázadtak mint pár éve én. Na ide is kis megjegyzés kerestem önmagam egyik héten fekete pólós metálos majd atom punk majd skinheadokkal bandáztam végül disco zene. Mikor milyen társaságba keveredtem. Igen rossznak éreztem magam család rokonság elött hogy ilyen vagyok de valahova akartam tartozni hátha összejön végre egy lány.

Volt is sikerem 15 évesen eljött az én időm, hol máshol mint falun nagyiméknál.Bevettek a falusi menő gyerekek focizni vagyis...flakonos bor barna szofi. De mégis csodás volt. Főleg együtt nyaralni két unoka hugocskámmal 14 ill 15évesek voltak, kisebbik szintén kereste önmagát mint én de neki jobban sikerült megtalálnia azóta. Na de a falusi haverok meg a nyaraló fiúk rájuk nyomultak. Én voltam az őrzőjük.

Szóval kezdtek befogadni az osztálytársaim bár párszor megaláztak,kihagytak dolgokból de mégis elvoltunk. 11edikbe egyik igazgató helyettes mivel az ő tárgyaiból bukásra álltam kitolt velem nem engedett fakultációra.

11ben jártam pszichológushoz ja meg külön tanárok hadához. Az a pszichológus megállapította azért nincs barátnőm mert nincs barátnőm menjek el örömlányhoz. Meg felírt homeopátiás cuccokat. Beteg embernek éreztem magam a hókusz pókuszoktól , meg apa is furcsán állt hozzám. Szakmunkást végzett ő gimiből bukott ki ö erőltette a gimit. Na pszicológus hatására összejöttem egy nagyon gáz lánnyal, bocs randiztam de az ukrán cigitől olyan szaga volt nem csókoltam meg sose.

Érettségi 4,0 meg volt. Közben lett netem elkezdtem társkeresőzni. Csak beszélgettem lányokkal nem mertem randira hívni senkit , ha mégis akkor túlizgultam menő cuccokba öltöztem de valami nem volt az igazi második randi nem volt.

Falusi srácok (idösebbek) közt menőnek számítottam menö suliba járok van nyomtatóm meg jó gépem. 17 éves koromban csókoloztam először discoban igen 17 éves koromtól járok bulizni. Akkor még nem olvastam ezt az oldalt azt hittem el vagyok késve. Na falun csak összetették amijük volt a fiatalok addigra. Szintén maradtam hogy bűn gyalázat amit teszek de mégis élveztem valahol szégyeltem.

Gimi után szak közép szakmát tanultam vagyis technikus lettem. Akkor volt jó életem nem tanultam kaptam jó jegyeket. A leghülyébb gyerekkel sikerült összebarátkoznom. Ha nem ő még jobb lett volna de igy is csodás bulizós diákmeló volt a 2 év.

Vagyis lett volna akkor fertőzött meg a rally szelleme jártunk falusi haverokkal versenyre meg csapatni a ladát. Amilyen luzer vagyok én az enyémet összetörtem agyrázkódás arc csont törés fogaim még csúnyábbak lettek, ennek meg a béna iskola fogászati gyakornokoknak hála mára 4 fogamat ki is kellett huzni fentről hátulról de egymás mellől.

Eztán összejöttem egy lánnyal jó felszedett a lány, csodás volt bár elég vastag., de nagyon boldog voltam vele. Amig szexre nem került a sor, felsűltem azóta félek a szextől. Elhagyott ráadásul mivel ő saját kudarcának vette hogy nem tudott helyzetbe hozni a benne lévő leszbi hajlam felerősödött és elhagyott egy nőért.

Szakma után 2 hónap segédmunka, kicsit béna voltam de azért elvoltam ott is. Sőt volt olyan amit csak nekem sikerült megoldanom. Bár 2. hónapban 2 uj felvételis be be szólt. Nem nem tudtam nem felvenni.

Apa főleg rábeszélt a fősulira.Mezőgazdasági mérnök. Jeeee. Mivel életem egy része ebbe telt még jó is lehetett volna.

Egyik leg gyengébbnek titulált fősulin. Gólyatáborban felszedtem egy lányt 3,5 évig voltunk együtt 2 öt együtt laktunk ugy ahogy. 10-15 probálkozás után sikerült óvszerrel elvenni egymás szüzességét. Szeretett meg apakuja halála után melette voltam értékelte kivárta még képes vagyok a szexre, voltam orvosnál irt gyógyszer 10000 3db felvettem a diákhitelt. Ott akartam hagyni a fösulit de apa megzsarolt az autómmal meg a szerelem miatt nem hagytam ott. Szóval volt autóm barátnöm néha még tanulásban is ért sikerélmény szakmai gyakorlatokat is szerettem. Toltam a tantárgyakat. Ja szex 3 év után szétmentünk a lánnyal de olyan szinten jó vagyok az ágyban (ha beindul a szerszám amugy átlagtól nagyobb ezért is nehezebb telepumpálni vérrel) van fantáziám....hogy csak vissza járt hozzám csak azért. Volt hogy elvileg más pasival volt de összejártunk ő időbe diplomázott én el akartam jegyezni anyja bepasiztatta. Diploma osztóján lett volna a lány kérés de egy másik pasival volt ott is. Tagadta de belegabalyodott a hazugságba bevallom mérges voltam nem vertem meg de elég agressziv marha módjára indulatosan viselkedtem vele. Ja fősuli alatt megcsináltam a német közep szóbeli nyelvizsgát. Gimibe azt mondták dislexiás vagyok nem lessz az életben nekem ilyen. Ennyit a katolikus emberszerető vallásról.

Lenéztem a fesztiválokat hegyalja sziget de egyszer volt lehetősségem szigeten dolgozni. Ott megérintett a lazaság szelleme de mire haza értem megint a konzervativ gyerek furcsa szex fantáziákkal.Erről becs szó irok.

Nem birtam folytatni a fősulit. Elmentem multihoz 3 müszakba dolgozni volt végre pénzem élhettem azt az életet amire 5 éve vágytam, na persze addigra falusi haverjaim voltak ott jobb pozicióban

Aztán nagyon gázos kapcsolatos, majdnem hogy hagytam magam mindig kihasználni, hogy legyen valakim, neten felszedhető nagyon gázos lányok. Eggyel majdnem lefeküdtem de a dzsungel meg a koszos betét visszataszított na meg feküdt mint egy darab fa. Na meg buliztunk minden 2odik hétvégén. Egy smárolás is nekem több volt mint tökéletes senkit nem próbáltam meg egyéjszakára megkapni.... bénáztam egyesek ezért elküldtek. Csak közben a haverok elkoptak szerelmesek lettek meg még fősulin hős szerelmes voltam én se nagyon kerestem őket. Lényeg kisebb hullámokkal amikor valaki épp szingli volt eltüntek a régi barátok. Vagyis ilyen haverokkal össze futottam discoba igen egyedül mentem el discoba bár szánalmas előnyét is láttam nem kell senkihez alkalmazkodni ismerősök meg akadtak. Jól éreztem magam autóval jártam de egy laza csók se jött össze. Kérdezték kivel jöttem mondtam egyedül, néha hülyének néztek.



2016. szept. 3. 17:36
 1/5 A kérdező kommentje:

Aztán kimentem ausztriába dolgozni ketten voltunk borsodból 4en (idösebbek munkakörben tapasztaltabbak vas megyeiek)

na szépen ki csinálták a másik pasit. Mindig is jó szívű voltam segítettem mindenkinek. Másik pasi kért kölcsön 50 eurót azóta se adta meg. Utána engem golyóztak ki. meg béna is voltam a munkához. Magyar gyárban szerettek elismerték a szorgalmam ott meg béna voltam. Nem tudok gyorsan és pontosan dolgozni, közepes a kézügyességem. Inkább mezőgazdaság edzett meg mint irtam rajzból is béna vagyok se ritmus érzékem....Közben megcsináltam a teherautó jogsit minden tanfolyammal együtt. Dolgoztam sofőrként 1 hónap betanulás 6-22 dolgoztam figyeltem csak. Aztán első önálló munka napomon meghúztam a teherautót. Kiléptem kimentem a szakközepes hülye gyerekhez németországba. Elvette elsö nöt aki szóba állt vele csaj beteg idegileg vannak indokalatlan dühkitörései epilepsziás. Idegenforgalmi fősulin diplomázott kint kisfőnök akart lenni a szállodában én lettem volna a topp alkalmazottja akit jól betanít és akkor majd "az én vállamon feljebb megy" lány kint ellenem fordúlt a pasi meg papucs nem mert kiállni melettem.

Hazajöttem elmentem a gyárba vissza jó volt. Akkkor mentem pszichológushoz mert zavart hogy több lánnyal se sikerült lefeküdni, akiket neten szedtem fel. Amúgy nem is nagyon jöttek be. Nem bírtam pénzzel se a pszicológust 2hetente 5000.

Na meg nem is haladtam semmit. Nem mertem élőben ismerkedni lánnyal nem tudtam beszélgetni mert ha tetszett zoknimba pirultam mint egy ovis....nagyon gátlásos vagyok mai napig.

Köv komolyabb kapcsolat: 17 évesen szült az exem 22 volt mikor összejöttünk. Zűrös család, késői nem akart gyerek. Exem meg a növérének a fia egyidősek. Alkesz volt anyós após jelölt após jelölt rákos volt öngyilkos lett. Anyós jelöl megkeserítette az életünket. Na a lány is kissé idegbeteg volt. Kislányával imádtuk egymást, mivel tudom hibám világ életemben a feleségnek valót kerestem családra vágytam 27éves koromra stb stb. (igen igen konzervativ falusi ideáll). nagyon élveztem a pótapuka szerepet. Maga a kapcsolat sokszor jó de dühkitörések meg érzelmi ingadozások, ha otthon baj volt szeretett ha otthon jó volt minden én voltam a rossz. Vele 3adik próbálkozásra összejött a szex, egy este alatt.

1év 2hónapot voltunk együtt vagyis 1év 1et. Közben szünetekkel, ha mással randiztam szünetben durva dolgokat müvelt de valahol tetszett mikre képes értem. Azt hazudta pl hogy enyém a gyerek vagyis azt irta engem egy kislány vár haza. Na nem volt a munka angyala 5hónap után sose akart dolgozni csak a segély ami cigire meg csokira ment el. "Neki nem pótapa kell"

hát azt...............fél év után már pénzzel huzott le szállja be a gyerek nevelésbe. Miért járok nagyimhoz miért nem inkább a kis családunkhoz. Elötte megtiltotta hogy menjek. Képzelhetitek....volt hogy pénztárcámból vett ki pénzt. Lementem számon kérni erre gúnnyal mutatta cigit vett rajta. Én kapu elött ő kapun belül. Átugrottam a kaput pofon vágtam igen vállalom.Aztán kibékültünk dorombolt mint egy cica végül szilveszterkor otthagytam elötte itt karácsonyoztak nagyon gázul viselkedett gyerekét meg le... Na de bántotta a kis önérzetét a dolog jaunárba bekuszott az ágyamba (lényeg ez volt) nagy volt a szerelem nem igen értettem mi van kibökte ő épp nem dolgozik semmit cigiről se mond le de vegyek ki egy lakást költözzünk össze. Mondtam hogy neeem. Nem védekeztünk addigra már nem szedte a fogamzásgátlót, anyukája megmondta ha terhes erőszakkal is el fogja veteni a gyereket meg stb.. Aztán előadta a lány mikor milyen pasival mit csinál. Azt hittem csak húz na meg volt egy furcsa szombat egész nap üzengetet menjek le hozzá mutassam meg milyen férfi vagyok lapátoljam el a havat... erre elborult az agyam rózsa gyűrű lánykérés. Nem is gondoltam én azt komolyan csak pontot akartam tenni a mondat végére. Hatott ami a hatott nem tudott nemet mondani , csak hogy nem igy kell azt csinálni stb stb. Ott hagytam a gyűrűt. Másnap tök jól beszélgetünk neten egyszer csak eltünik.....csengetnek ö áll ott hozzám vágta a gyűrűt. Elmegy látom kocsival vannak na mondom ez nem rokonáé. Elé álltam kocsi elé mondom legyen ember szálljon ki én szépen kértem meg a kezét szépen is búcsúzzunk el . Erre elütetett....Kisebb horzsolásokkal megúsztam de azért a tudat....halálfélelem volt ahogy az autó motorháztejeére estem és vittek20+200métert. Elöre majd hátra. Na akkor tényleg bolond voltam kaptak mind2en. Persze 2 vallomás egy ellen végülis én voltam a rossz, be is vágtak fogdáram de semmit se kaptam bár 2od fokon mentettek csak fel.

Vicc következő pasija még csúnyábban járt öt kirabolták az azután következő pasival na meg csalta fél kapcsolatuk alatt. amig a srác a kislányra vigyázott exem járt szobára.

Nem mentegetni akarom magam csak ismerjétek meg milyen. Jó persze kapcsolat elején volt egy romantikus összeborulás, amikor bevallotta hogy a szülei alkeszek csillagos ég havas eső örökké tartó ölelés stb.

Azóta egyedűl vagyok. Munkahelyem már 2,5 éve ugyanaz volt egy "saját" kevesett futott teherautó amivel csak én dolgoztam. Májusban eltévedtem kompot kerestem, találtam is de éppenséggel egy másikat, kapitány azt mondta simán felmegy,felakadtam minusz egy hűtő. Na vontatás közbe nem tudtuk a kardánt lekötni csak a váltó felőli végét visszaforgott a tengelytől szétvert ezt azt főleg önmagát. Na meg végén vonórudat elhajtva összeütköztünk a vonó kocsival n(nem az én hibám ez).Na lényeg ami lényeg nagy kegyesen csak 120000 kell fizetnem 350000 ből. Többi nem is törvényes de haggyuk. Na meg lefokozás egy kis rozoga teherautóra. Azzal is volt egy kisebb esetem tolattam be egy telekre a semmi közepén kapu elött gödör utána gödör (elsö tengely hátsó tengely mélyen)kapu fogadó kiemelve ketten segitették a tolatást erre egyszer megtorpan az autó kipufogó félig leszakadt. Beadtam a felmondásom ....nem fogadták el. Mehetek vissza a nagy autóra.....na persze 3 vagy 4 hét múlva de azt nem mondták addig idegbajt kaptam. Most egy hét szabadságon vagyok, másik sofőr van rajta nem tudom ha visszamegyek mi lessz. De nem birok beletörödni abba hogy elvették. Nagyon sokat idegeskedem rajta. Poén 3szor hivtak máshova dolgozni(persze vezetőség nem tud róla) de hűséges voltam ehhez a céghez. Most meg tartozom a cégnek még 80 ezerrel , diákhitelből még 900000 van(5 éve törleszetem de először csak annyival amivel mondták hogy kell erre nőt 1000000tőke+250000kamattal indult a törlesztés. )Rakom félre a lakástakarékot na meg vettem normális autót mert azzal majd lehet csajozni.


Azóta pár félresikerült randi. Ha valaki nagy ritkán válaszol is társkeresőn és még ritkábban randira is sor kerűl valamit elrontok. Na igen elején írhattam volna. Ha tetszik egy nő én különös magasabbrendű lénynek nézem nem egy húsvér embernek és félek tőle. Izgulok , ha jön a kínos randi csend beszarok hogy baj van. Csókot meg nem merek kezdeményezni.

Igen sokat költök lányokra, akár csak vacsora hozom viszem őket parkolás......

Aki lány rámvetette magát szex miatt megint gond volt.

Na szóval élőben nem tudnék megerőszakolni egy lányt (tudom irtam hogy 2szer megütöttem exemet) de mégis nagyon bejönnek az olyan videók ahol fiatal lánnyal erőszakosan bánik egy pasi. Másik ilyen gáz dolog ugyanez romákkal szemben. Sajnos többször is bele kötöttek tesómba roma lányok meg autót meghúzták megdobták kővel biciklivel bele mentek... Persze vannak barátaim is olyanok sőt randizgattam olyan lánnyal is de nagyon bevonzanak szexuállisan na meg talán forró vérükről szóló legendák miatt is. Na ilyen témákra állok mint a cövek....na meg munkahelyem környékén sok a szutykos roma prosti ha rájuk nézek csak akkor is tőlük rögtön helyzetbe vagyok ha meg valakivel együtt lehetnék lehetne normális kapcsolat felsülök vagy sokadszorra megy, főleg ha másra gondolok eleinte.

Valahol én ezt nagyon konzervativ nevelésnek tulajdonítom. Nagyon nehezen indulok neki szórakozni, főleg hogy nincs kivel menni.

Testi bajok: sokat szorongtam a belém nevelt helyes és a kellemes közti ellentét miatt. Meg sokat szorongtam sok minden más miatt is, ami felesleges volt, kapcsolatok is kicsináltak. Kb 5 éve amióta dolgozom nagyon rossz az emésztésem. Sőt fősuli alatt mikor próbálkoztunk a szexxel és nem jött össze, gyomorgörcsel mentem fel hozzá mindig,hogy nehogy megint azt kelljen na akkor elég hangos volt a gyomrom sav zúgott benne. Na igen fősulin rendszeresen cigiztem. Azóta is a sikertelen szex elött mindig vannak gyomorhangok csak jobb esetbe gázt kell eregetni rosszabba meg hasmenés. Na de szóval rossz az emésztésem , savtultengés, ébredek néha arra hogy a sav a torkomban van és fojt. Aranyerem 2 szer vérzett de szinte naponta gond van. Reggel wc tisztára törlöm, ha nehezebbet emelek vagy sokat ülök vagy sok bélgáz.... végbélen valami sárgás barnás trugyi van ami csíp azt kitörlöm és utána gondmentes a napom. Volt már bélgyulladásom. Házi orvos meg nem igazán tartja komolynak, 3 éve ultrahangon semmit se találtak.

Mint irtam a rágó fogaimból 4 teljesen tönkre ment eggyet vagy vagynem lehet megmenteni de már nagyon régtől kezelik és drágán. Fogpótlás azt sem tudom mikor és miböl lessz.

Ja és csunyulok, kopaszodás legkisebb gond, sok baj az arcomra ül ki, csak alkalmakkor iszom, de ugy nézek ki mint aki komolyan. MOndják jobb képek kellenének a társkeresö oldalra...hát csak épp max egy vérprofi tud rólam jobbat csinálni.

Hízom , sofőr "betegség". Igen kellene kicsit kondizni, nincs akaraterőm elkezdem aztán pár nap után beesik egy fárasztóbb nap és utána nem folytatom.

Na de ha nem egyértelmű miben látom a rossz nevelést.

Tudom minden az én hibám. De miért is lettem én én? Csak a környezetem családom hatása is benne van a dologban.

Ja nem irtam anya depressziójáról. Akkor tanitott cipőt kötni. BALKEZES VAGYOK. Más agyfélteke. Mai napig emlékszem, hogy nem akartam kötni cipőt bénáztam feleseltem... wc főlé dugta fejem és lehúzta. Akkor kaptam el a herpesz vírust. Másik ilyen, mint irtam bárkire rá lehetett bizni, tesom csípőficamos volt meg tüdőgyulladása volt 2 évesen sokat volt orvosnál kórházba. Mikor vitte vizsgálatra lepasszolt. Na szóval emlékszem rosszak voltunk és elzavart minket otthonról egyik ilyen megvigyázóhoz sétáltunk ja vittem tesomat is. Meg alsóban is amikor elkaptak hogy hazudok hamisitok akkor is el elzavart. Okés zürös gyerek voltam de akkor is. Na ami kimaradt apa hazajött külfödröl szex mielött kiment szex. Csakhogy 2 szobára volt egy nagy hőtárolós kályhánk. És össze volt nyitva a két szoba szóval hallottuk sokat tesommal. De mondjuk ő normálisabb lett mint én. Karrierizmusra fogja hogy nincs párja, na igen a jól tanuló 3 szakmai nyelvizsgás gyerek, fősuliról ö is hazudgál.Meg pénzelni kell de mert menö étterembe dolgozott ezért ö a büszkesége a családnak. Főleg apának.

Ja 29 voltam amikor ordibálás lett abból mert megmondtam ez a családi templomba járás egy kényszeritett képmutatás.

Ingyen lakom itthon. Nem igazán ösztönöztek segitettek az elköltözésben sem. Még 2 év van a lakástakarékból.

Mondjuk a házasságuk is elég szar apának szeretöje van bár nem biztos de tul a barátságon a nö. Na igen ö nagy csajozógép volt fiatalon egy báttya meg öccse van. Gazdálkodtak de bálok discok tivornya partyk. Autók motorok. Na engem meg azzal zsarolt amit irtam, voltak robogóim azok szerinte mind rosszak csak ö nem tudott vizhűtéssel menni, vettem simsont az meg szerinte rakás..... bár azért sokat segitett szerelni. Na meg legyek mezögazdász de nem hitte el hogy aki még nem vezett traktort meg nincs benne annak nehéz. Amit nagyiék csinálnak bohockodás.

1000 böl egy szó rohadt magas és számomra teljesithetetlen elvárások tönkre tettek, önbecsülésileg.

Önbizalom hiány, nem tudok nem merek csajozni. Konzervativ nevelődés végett nekem rossz ami másnak jó, nem tudom elengedni magam csak nehezen.

Rohadt hosszu lett tudom

Legyen 2 kóla aki elolvassa:))

2016. szept. 3. 17:37
 2/5 anonim ***** válasza:
Jézus XD. Ha ráérek elolvasom :)
2016. szept. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
pedig sok minden kimaradt, bocsánat ha kicsit zagyva jó volt elsöre csak még hozzátettem ott romlott el
2016. szept. 3. 18:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nehari, de a szüleid jól elvsesztek, ők tehetnek róla, hogy olyan lettél, amilyen.

Hány éves vagy most?

2016. szept. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
30
2016. szept. 3. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!