Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szlovák férfiak/fiúk?

Szlovák férfiak/fiúk?

Figyelt kérdés

Szóval a kérdésem: Mit szoktak mondani a szlovákokról/ra? Mint temperamentum, milyen "hírük van". Mint pl szokták mondani, hogy a magyar lányok a legszebbek, biztos rájuk is van ilyen jelző :)

(Kicsit össze vissza írtam le, de remélem értitek a lényeget :D )


2019. ápr. 28. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon-nagyon jól ismerem őket. Sem nem jobbak, sem nem rosszabbak, mint a magyarok, vagy más nemzet fiai. Az egyszerű nép nagyon segítőkész. Akiket az aktuális politikusok elszédítettek, azok különbözően vélekednek rólunk, magyarokról, is. Azt mondjuk róluk, hogy buta tótok. Higgyétek el, hogy ez nem helytálló. Buták, köztünk - magyarok között - is vannak. Azt is mondják: "Kása nem étel - tót nem ember." Ezt is cáfolom. Aki más véleményen van, előbb ismerje meg őket, aztán nyilatkozzon.
2019. ápr. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyan azt tudom mint az 1# válaszoló, ismerek egy párat, akikkel eddig találkoztam ilyen olyan is volt,bár ez nem ide tartozik de 3 év után tudtam meg hogy ő tud magyarul, csak velem nem beszélt magyarul, mindenkinek mással igen, ezekután is tagadta hogy tudna magyarul és fölöslegesen erőlködött, tudta hogy nem értem de csak azért is, 4 év után mondtam neki egy szépet, mindjárt tudott magyarul, 50.000 szer el mondta no Madarski,de ezt sajnos több helyen is el játszották velem és mással is hülyének néz minket, de amikor egy anya nyelven beszélővel is el jatsza ezt és olyanokat mond ami nagyon csúnya és ezt érti az anya nyelvű ki gyúrt állat vissza is szól neki szlovákul :-D

Nem tudom mit mondhatott neki de azonnal tört nagyon szép magyarséggal el kezdett beszélni a kedves hölgy és úr ilyen is már többször élő fordult :-D

2019. ápr. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze, előfordul olyan eset is, amit a 2-es ír.

Sunyi módon tudni akarja mit mondanak róla vagy a nemzetéről vagy egyáltalán a beszélgetés során mit tudhat meg galád módon. Ez érvényes minden nációra.

2019. ápr. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!