Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van értelme az életemnek ezek...

Van értelme az életemnek ezek után?

Figyelt kérdés

Egy ember se szeret, mindenki levegőnek néz, aki nem az csak sérteget. Lelkileg kikészültem, tiszta ideg vagyok már az utcára is gyomorgörcsel megyek ki. Felesleges vagyok mindenki csak megakar tőlem szabadulni. Nem tudom milyen lehet ha valaki akár családtag szeret.

Kimerültnek érzem magam nincs erőm kedvem semmihez. Fizikailag is kikészít a lelki szenvedés.



2018. márc. 29. 10:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Akkor tedd azt, amit minden lelkileg kiegyensulyozott ember tesz. Egyreszt ne a kulvilagban keresd a vigaszt, hanem magadban. Szeresd (!!!) es bizz magadban. A tobbi pedig jonni fog magatol ;).

Hogy gyakorlati peldat is mondjak: LEHETOLEG minden időd amid adatik olyan dolgokkal töltsd, amik téged is feltöltenek. Nem sajnos a yakorizas pl tipikusan kedv lehuzo tulajdonsagokkal bir, mint az “altalanos” netezes is, vagy tv-zes.

A minosegi tevekenyseg pedig teljesen fel tolt! Pl KÖNYV olvasasa es nem cikkeké, barátokkal talizás élőben, nem chatelés.

Tehát magyarán ne légy lusta! Ne légy lusta magadért tenni dolgokat mert külső erő/ember/Isten nem ment meg, csak ha teszel valamit.

Legalabb probald ki.

2018. márc. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%

Van. Ezek nem állnak összefüggésbe.

Én nagyon szeretlek. Hamarost blogot indítok, kérlek olvass majd.

Legjobbat neked.

2018. márc. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Velem senki sem akar barátkozni. Taszítok mindenkit. Próbáltam változtatni de semmi sem jön össze. Nem akarok emberek közé menni mert szorongok és azon kattogok mit gondolnak rólam. Eleve folyton bámulnak szinte kiesik a szemük annyira irritálóan.
2018. márc. 29. 12:13
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia! Ha gondolod írj rám. Esetleg beszélgethetünk.
2018. márc. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 szenes43 ***** válasza:
Mit bámúlnak rajtad? Kocka fejed van,vagy liliputi vagy? Ahhoz ismerni kellene téged a környezetedet. Nekem is privátba írhatsz mert ráérek elolvasn s válaszolni. Rajtad múlik.
2018. márc. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mesélnél egy kicsit magadról?
2018. márc. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Szia! Sajnálom, hogy így érzed magad! Nem szeretnék egyáltalán okoskodni, mivel nem ismerünk, így nem tudjuk átlátni, hogy mi lehet a fő probléma és annak a megfelelő megoldása. Amit tudok mondani, hogy én is éreztem már így magam, ahogy szerintem sok más ember, és amikor ennyire kiábrándultak vagyunk, és lelkileg megterheltek, akkor nem látunk semmi mást, csak ezt. Sajnos ez egy beszűkült tudatállapot, amikor minden taszítunk, aminek valami pozitív jelentése is lehetne számunkra. Ha szeretnél beszélni róla, nekem is írhatsz privátot, de azt is megértem, ha nem. Akkor annyit tudok tanácsolni, hogy próbáld meg megismerni magad. Tudom, lehet röhejesnek tűnik, de talán segít. Gondolkozz picit a dolgokon, miért alakultak így, miért sértegetnek, miért érzed kényelmetlenül magad, mióta van így, kiváltotta-e valami konkrét esemény? Ezek a dolgok sok időt vesznek igénybe, hogy feldolgozzuk, megértsük, szóval ha mégis van egy kis erőd hozzá, és belefogsz, akkor adj időt magadnak. Bárcsak írhatnánk egy receptet, ami megold mindent varázslatosan, de ilyen sajnos nem létezik. De mindig fel lehet állni az ilyen helyzetből, van remény, hogy minden jobb legyen :) Kitartást és sok sikert!
2018. márc. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Ha szeretnél, írj privátban. Szívesen beszélgetek veled :)
2018. márc. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mit probaltal valtoztatni?

Ha gondolod privatban is irhatsz, en is nagyon szenvedek az eletben

2018. márc. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gyűlölök élni. Az egész életem egy végtelen szenvedés,állandóan zargatnak mindenféle hülyeségekkel. Nagyon elegem van már az egészből,nem birom tovább!
2018. márc. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!