Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz ha nem nézel ki jól, nem...

Igaz ha nem nézel ki jól, nem vesznek semmive az emberek?

Figyelt kérdés
Mikor kover voltam, teljesen mashogy allt hozzam mindenki.nem csak kapcsolatok, hanem ismeretlenek is. Mostneg hogy osszehoztam egy jo testet, teljesen masogy allnak hozzam, kulsosok is. Eleg szanalmas szerintem. De ha nem vagy szep, ha kover vagy, vagy vekony egyszeruen semmibe vesznek. Soha nem fognak komolyan venni, vagy ha alacsony vagy.
2019. ápr. 30. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, az emberi faj ilyen. Idegenekről elsősorban külsőségek alapján ítélkezik, hiszen nincs más alapja. Nyugodj meg, te is így működsz, csak eddig esetleg nem vetted észre magadon.


Ha nem fejlődött volna vissza a szaglószervünk az evolúció során, akkor talán szag alapján is elemezhetnénk tapintatosabban, ám így a szem maradt nekünk, mint fő szociális érzékszerv.

2019. ápr. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igaz, én is tapasztalatból mondom ...
2019. máj. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagy vonalakban igaz.

Volt egy időszak, amikor feljött rám pár plusz kiló, kipocakosodtam. Utána elkezdtem edzeni. Érezhető volt, hogy mennyire máshogy álltak hozzám az emberek és ez szerintem is szánalmas.

2019. máj. 1. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hmm...hát én alacsony férfi vagyok,eddig még nem találtam meg a pozitív oldalát.A magasabb férfiakat általában komolyabban veszik.Igen,szánalmas dolgok ezek szerintem is.De hát ez van.Mondjuk egy szép nőnek sem feltétlen jó,mert ha belegondolsz,rengeteg irigy nő beleszúrja a kést.Esetlegesen néhány lúzer pali agresszivitásával is meg kell küzdenie időnként.

Tanuld meg lesz..ni ki mit gondol rólad.Mikor én összehoztam magamnak egy kis izomzatot,akkor is értek negatív kritikák,csak akkor nem a kövérség miatt,hanem mert tuti koxolok,mivel a bicepszemen dudorodik az ér...persze ezt egy sörhasú,antifitnesz pali szakértelme fényében kellett hallgatnom:D

2019. máj. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!