Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sehova nem vesznek fel, még...

Sehova nem vesznek fel, még gyárakban sem, hogy lehet ezt elviselni?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok munkanélküli, előtte dolgoztam.


Egyszerűen akárhová küldök önéletrajzot még vissza se jeleznek, nem hogy alkalmaznának.


Középfokú végzettségem van, és nem vagyok se fogyatékos, se semmi hátrány nincs az önéletrajzomban, sőt még korábbi munkahelyeim is felsoroltam, tehát látják, hogy dolgoztam.



2019. febr. 28. 18:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%

Ezzel a végzettséggel stb, pont hogy Dunát lehetne rekeszteni - gondolom. Túljelentkezés van, és amikor diplomások is néha alig találnak munkát, mit vársz?

Egyébként mire vársz? Tanulj, olvass stb. Értemes jó kommunikatív ember hamar talál melót magának - már csak annak okán is, mert jó emberismerettel, jól tudsz csúnyán mondva manipulálni a másikat, hogy miért is vagy Te jó a munkára? Lehet a CV-d uncsi. Turbózd fel, vagy kézzel írd, vagy mittudomén! ;)

2019. febr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Ha olyan helyzetben vagy, próbáld meg a mekit! :) Nem olyan vészes, mint aminek azt sokan gondolják. Nekünk is volt olyan, amikor párom rákényszerült, de pozitívan csalódtunk. :)
2019. febr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
OKJ szakmai listát nézd át, hátha találsz olyan szakmát, amelyet hivatásként csinálnál és lenne kereslet is iránta.
2019. febr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem is próbálkozz a Mekiben.
2019. febr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
Össze szerelő üzembe, operátornak felvesznek.
2019. febr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Ne akarj gyarba menni. Voltam mar sok gyarba. Meg kell szakadni. Embertelen. Rabszolgasag.
2019. febr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A gond nem a végzettség főként, hanem a 2 év munkanélküliség.

Menj el egyéni vállalkozónak.

Ha eddig megéltél, amíg megtanulsz egy szakmát is meg fogsz.


Minden akarat kérdése.

2019. febr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És mit vállalkozzak, meg miből? 0 Ft a jövedelmem
2019. febr. 28. 18:59
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
és a mekivel mi a gond?
2019. febr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 imgonnabeunfriendly ***** válasza:
60%
Ne önéletrajzot küldj, mert abból kapnak eleget, hanem menj be személyesen és beszélj a főnökkel. Személy szerint én is bementem egy zöldség nagykerbe, másnap éjfélkor már kezdtem is. Lehet azt mondani, hogy szerencsém volt, viszont hidd el, ha látják rajtad, hogy dolgozni akarsz, megoldják és felvesznek.
2019. febr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!