Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha eldugítanál egy nyilvános...

Ha eldugítanál egy nyilvános WC-t (pláza, teszkó, mozi, stb. ) akkor szólnál valakinek vagy gyorsan eliszkolnál?

Figyelt kérdés
2019. máj. 1. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Kiírnám gyakorira, hogy mit tegyek?....
2019. máj. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Eliszkolnék😞
2019. máj. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szólnék senkinek, nem foglalkoznék vele. Nyílván nem ez a helyes, de szerintem nagyon kevés ember lenne ebben a helyzetben ilyen becsületes hogy szól valakinek :)
2019. máj. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Mindenképp szólnék, de úgy fogalmaznék hogy "el van dugulva a WC", nem úgy, hogy "akkorát kakkantottam, hogy nem lehet lehúzni".
2019. máj. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Fúh... hát én 1x már okoztam balesetet, bár nem ilyet. Nem szoktam ráülni az ülőkére, de elkapott a szapora és annyira siettem, hogy "mellé ment". És ez egy középületbe. Hát wc-papír és wc-kefe segítségével összeganajoztam a nagyját. De keresni kellett egy takarítót, akinek elmondtam, hogy történt egy kis baleset és nagyon sajnálom, elkérhetném-e a takarító felszerelést, ő odaadta készségesen és pedig kipucoltam 100%-ra az egész fülkét. És nem győztem ismételten bocsánatot kérni tőle. Nagyon ciki volt.

De én mindig olyan voltam, hogy ha bemegyek egy fülkébe, akkor mindig rendesebben néz ki utána, mint előtte, hogy bementem. Hiába nem én pisiltem össze a wc ülőkét, ha kimegyek és jön utánam a következő akkor rólam alkot negatív véleményt. Így mindig rendezetten hagyom magam után a helységet. Ha kritikán aluli, akkor be sem megyek. De egészen a balesetig én sem gondoltam volna, hogy elmegyek eddig, inkább elsunnyogok. De belegondoltam, hogy ezt én okoztam, és a takarítónak otthagyni... hát nem volt szívem. Arról nem is beszélve, hogy lelkiismeret furdalásom lenne miatta. Inkább kértem takarító eszközöket.

Egy ideig nem is mentem oda. De később viszont nagyon kedves volt velem az összes néni, hogy milyen rendes voltam. Így egy csomószor használhattam pl záróra után a személyzeti mosdót, nekem mindig termett eü papír, akkor is ha az összes fülkéből kifogyott. Nagyon rendesek voltak velem utána.

2019. máj. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
nem szoktam szólni, nincs időm a takarítót keresni
2019. máj. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
ráfognám a nyuszira
2019. máj. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
A biztonságiak hamarabb előhalászhatóak, így nekik szólnék.
2019. máj. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!