Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez a kép cuki?

Szerintetek ez a kép cuki?

Figyelt kérdés
[link]
2019. máj. 1. 23:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
vok… az. Nem cuki vagy te hanem buta...
2019. máj. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, te vagy hazug vagy, vagy lopsz. Mert ezt a képet egy lány töltötte fel.
2019. máj. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem Balu kapitány "fia"(mert csak apafigurája volt)

De am én is furrys vagyok de én a hard furryt jobban szeretem ha cuki akkor a bolyhosabb szőrűt

De én sárkány furry vagyok

2019. máj. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem cuki, de jó.
2019. máj. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Kérdező, te vagy hazug vagy, vagy lopsz. Mert ezt a képet egy lány töltötte fel.


- Mondtam én hogy én rajzoltam? Bexarok xD



Ez nem Balu kapitány "fia"(mert csak apafigurája volt)


De am én is furrys vagyok de én a hard furryt jobban szeretem ha cuki akkor a bolyhosabb szőrűt


De én sárkány furry vagyok


-Fogalmam sincs ki az a kapitány, csak találtam a képet és eléggé megtetszett, gondoltam megosztom, mert baromira tetszik mert cuki. Nem tudom mit jelent a furry teljesen, hogy mit jelent furry-nak lenni egész pontosan, azt tudom hogy az ilyen emberszerü állatok, azokat nagyon nagyon szeretem, de ha beavatsz hogy mitől lesz valaki furry, vagy akkor most az a furry aki szereti ezeket a képeket, vagy maga a kép? Mert idáig úgy tudtam maga a kép a furry, ha ilyet ábrázol.

2019. máj. 2. 19:52
 16/16 anonim ***** válasza:

Ez nem a Facebook, se más ilyen oldal.


Amúgy a kép nem túl jó, rossz a lineart, csupa flat color az egész, az árnyékolás (főleg a pöttyössége) borzalmas, fura és lusta.

2019. máj. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!