Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy vendég a menyasszonnyal...

Ha egy vendég a menyasszonnyal táncol előfordul hogy tánc közben próbáll vele flörtölni, kikezdeni vagy ez csak a régi időkben volt igy?

Figyelt kérdés
menyasszony,tánc,flört,affér

2019. máj. 2. 06:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Bízzuk rá a menyasszonyra, hogy helyretegye az illetőt!
2019. máj. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nos igen. Ismerősömnek úgy hozta a sors hogy az úgynevezett barátnők vagy koszorúslányok nemes egyszerüséggel felbéreltek egy szépfiút hogy próbáljon meg nálla bájologni de mivel fizetett szinész volt végül kibukott a szög a zsákból ebből is látszik hogy a női féltékenység is tud végtelenül találékony lenni legyen szó féltékenységről ami a vőlegényt illeti vagy a vőlegény mint gazdag egyén sem nyilván utolsó tényező.
2019. máj. 2. 17:49
 13/14 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy van ilyen,meg olyan is,hogy a menyasszony félrelép.Én voltam esküvőn,ahol az egyik srác(már illuminált állapotban)tánc közben a mellbimbóját mutogatta a menyasszonynak...ok,ez felfogható poénnak,de mielőtt házasok voltak,egy házibuliban(ahol a későbbi vőlegény is ott volt) tanúja voltam,hogy le akarta smárolni a nőt,mondjuk a nő elállt tőle.
2019. máj. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
vannak erkölcsös menyasszonyok illetve inteligens vendégek is nyilván.Nem mindenki bunkó.
2019. máj. 5. 05:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!