Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha ez előfordul...

Mit tegyek, ha ez előfordul megint?

Figyelt kérdés
A minap éppen csúcsidőben utaztam hazafelé a bátyámmal(16),amikor egy láthatólag több mint 45 éves faszi leakart szállni,de mivel h a busz tele volt,ezért mi az ajtóban álltunk ketten és nem tudtunk arrébb menni.Egy résnyi hely volt köztem és a kapaszkodó között.Na az ajtó kinyilt és ez az ember akit már említettem,elkezdett lökni az egész testével és még oda és vágott egy ,,Menj má odébb b*zdmeg''-ot.Persze a tesóm egyből reagált és egy kb. ugyanilyen szintű beszólást tolt vissza(én meg ezt kussba végignéztem).Ezután a bátyám elmondta h védd meg magad stb., stb.(de persze elkönyvelt puhánynak is).Én csak azért nem szóltam semmit,mert tudom,hogy ez az ember nem vitte szinte semmire,és ez neki csak örömet szerezhet h beszóljon.Ha megtörténne mégegyszer egy ilyen eset(remélhetőleg nem)akkor mit tanácsoltok.mit tegyek?(Bocsi h kicsit hoszzú lett).Ja és az ilyen válaszokat h ,,A tesóddal ketten verjétek meg'' meg ,,Verd be az arcát'' típusú válaszokat légyszi hanyagoljátok.Köszi.
2019. febr. 14. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy képes egy ilyen pitiáner dolgon ennyit aggyozni?
2019. febr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt tegyed ha az ajtóban állsz, hogy mikor az kinyílik szállj le te is, engedd leszállni azt aki szeretne, aztán szállj fel újra.
2019. febr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elálljátok az utat és még nektek áll feljebb, ha valaki le akar szállni? Eszem megáll. Nem vissza szólni kéne meg pattogni, hanem elengedi az utasokat ha már az ajtóban álltok. Vagy ez túl bonyolult lenne?
2019. febr. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mifelénk, ha tömött a busz, az ajtóban állók leszállnak, hogy a belül utazók leférjenek. Megállnak a járdán, és amikor mindenki leszállt, visszaszállnak.
2019. febr. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!