Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 20 év körüli fiatalok tényleg...

20 év körüli fiatalok tényleg nem érnek rá semmire, vagy csak engem akarnak lekoptatni?

Figyelt kérdés

A kortársaim, ha kérdezem tőlük valamikor, vagy majd esetleg nyáron találkozhatnánk-e, beszélgethetnénk-e egyet élőben, mind azzal jön, hogy nem fognak ráérni ilyesmire, sok a dolguk meg ilyenek. Ezek csak lekoptató szövegek, vagy tényleg ilyen elfoglaltak a huszonéves fiatalok hogy sose érnek rá?

Javarészt egyetemi ismerősökről van szó


2019. máj. 4. 09:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak le akarnak koptatni.
2019. máj. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
21 vagyok. Az egyetem miatt nekem sincs sok magánéletem, de nyáron persze több lesz. Akivel akarsz találkozni, arra úgyis szánsz időt, a többi csak kifogás és mellébeszélés. Sajnos én is azt tapasztalom, hogy sok "barátom" mellébeszél, mert "annyi dolga van".
2019. máj. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez lekoptato szoveg. A tobbi dologra hogy van ideje ha nem er ra?? Ja persze , hat arra szakit idot mert fontosnak tartja.
2019. máj. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyapám szerint mindenkinek arra van ideje, amire akarja, hogy legyen. Úgyhogy csak lekoptattak téged, sajnálom.
2019. máj. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak lekoptatnak. Amugy is mindenki saját magával van elfoglalva, ha a mi korosztalyunkat nézed csak akkor lesznek kíváncsiak rad ha gazdag vagy vagy sikeres vagy ismert. Ma minden csak az erdek es a haszon miatt működik. 90%ban. Amugy miert nyaron akarsz csak talalkozni velük? Akkor fogod majd egyedül érezni magad? En évközben js szoktam talalkozni ismerősökkel.
2019. máj. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Miután a szórakozóhelyek, bulihelyek, fesztiválok, romkocsmák az egyetemistákkal vannak tele, így gyaníthatóan "nagyon elfoglaltak".

:)

2019. máj. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is sok találkozót mondok le olyan dumával, hogy "tanulnom kell", és mindig azt hiszik, hogy csak lekoptatom őket, pedig tényleg tanulok. De ha sose jön össze a találkozó, akkor tényleg csak lekoptatnak.
2019. máj. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy le akarnak koptatni, vagy annyira idióta, hogy még ilyen szinten, amikor kb semmi gondja, sem tudja beosztani az idejét (facebook, insta, buli, shopping etc. amik most mennek érted. Rengeteg időt el lehet b/szni értelmetlenül úgy, hogy az illetőnek fel sem tűnik)
2019. máj. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez így, ebben a formában szerintem is lekoptatós szövegnek tűnik. Én is egyetemista vagyok, minden nap vannak óráim, mind kötelező és mindig csomó beadandót kapunk, sokat kell olvasni, vannak zh-k stb., szóval a szorgalmi időszak sem éppen egy teadélután. A vizsgaidőszak ebből a szempontból talán lazább is, viszont sokkal stresszesebben élem meg. Úgyhogy sokszor tényleg nincsen időm, de ha az idő nem is gond, akkor is elfáradok, sokszor stresszelek, nincsen kedvem és energiám semmihez, tanulni kell, meg kell írni a beadandót stb., stb., emiatt nem könnyű beiktatni egy akármilyen szabadidős programot, legyen az akár egy film megnézése vagy egy baráti találkozó. Viszont azt mondom, hogy aki akarja, az azért talál rá alkalmat, javasol másik időpontot vagy akármi, főleg nyáron. Viszont, ha egyből visszautasítják és ennyi, akkor az szerintem is csak lekoptatás.
2019. máj. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Is-is.


Én tényleg tapasztalom, hogy most nincs időm semmire. Van a munkám, van a párom. Még sportolni sem tudok elmenni, úgyhogy azóta bicajjal járok munkába, hogy mozogjak valamit. Perceimet próbálom összeszedni.

2019. máj. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!