Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mivel tudnám átbillenteni...

Mivel tudnám átbillenteni magam? Vagy ehhez segítséget kellene kérnem szakembertől? 28/N

Figyelt kérdés

Szeretnék változtatni az életemen, az elindulásban lennék kíváncsi a tanácsaitokra.


Nem érzem jól magam a mindennapokban. Csinálom a dolgom kötelező jelleggel, de nem találok sokszor motivációt a napi feladataimhoz. A vicc, hogy lennének ötleteim, hogy hosszútávon mivel szeretnék inkább foglalkozni, de valahogy ahhoz sem találok elég motivációt, hogy abba az irányba haladjak.

Nem tudom magam elfogadni, állandóan csak a hibákat veszem észre, nehezen látom meg a jó tulajdonságaimat. Sőt, azt is megkérdőjelezem, hogy vannak-e egyáltalán.

Ez nem egy néhány napja tartó rosszkedv, hanem egy régebb óta tartó állapot.


Szeretném megszeretni az életemet, de nem tudom mivel tudnám magamat átbillenteni ezen a mostani állapoton. Illetve azon is elgondolkoztam már, hogy lehet segítséget kellene kérnem ehhez, de olyan zárkózott vagyok, hogy nem tudom lenne-e így értelme.


Igazából tapasztalatokra lennék kíváncsi, ha éreztetek már hasonlót, mi volt az, ami változtatásra ösztönzött végül?


Köszönöm a válaszokat. :)


2019. máj. 4. 17:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egy önismereti tábor, vagy egy jó coach segítene.
2019. máj. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!