Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Szerintetek mindent helyre lehet hozni vagy van olyan, hogy egy ember élete teljesen tönkre menjen?

máj. 5. 01:36  Privát üzenet  

A válaszok
Van amit igen,van amit nem. Én például teljesen tönkretettem az életemet,de ezt direkt,és egyáltalán nem bánom.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont máj. 5. 05:52 Privát üzenet
Nem lehet mindent helyre tenni, csak kérdés, hogy ha már egyszer belekerült az ember a rosszba, akkor benne marad-e, és halad a lejtőn lefele, vagy megpróbál abból kikerülni.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont máj. 5. 10:50 Privát üzenet

Majdnem mindent helyre lehet hozni.

Csak idő kérdése...

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont máj. 5. 15:02 Privát üzenet
Szerintem nagyon sok dolgot nem lehet helyrehozni.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont máj. 9. 17:03 Privát üzenet
piriiiii nevű felhasználó válasza:

Szerintem nincs olyan, hogy teljesen tönkremegy az ember élete. Inkább az ember megy tönkre, de ezen is lehet javítani a véleményem szerint.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont máj. 9. 17:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A génmódosítás az evolúción felül álló dolog? Elképzelhető hogy évek múltán az ember teljesen kontrolálja az evolúciót?
Ismersz olyan ellenkezo nemu embert, aki teljesen elvarazsol, amint meglatod?
Szerintetek ha az ember nem szereti és nem fogadja el magát teljesen, akkor az tönkre is teheti az életét?
Mit tennél, ha tudnád, hogy már csak pár hónapod van hátra, kiélveznéd, amennyire csak lehet, minden őrültséget elkövetnél, teljesen lenulláznád magad, de a végén kiderülne, hogy mégsem haldokolsz?
Az mitől van hogy két ember teljesen különbözően érez egymás iránt?
Milyen magyarázatokat tudtok arra, amikor egy külsőre teljesen normális ember önbizalomhiányos?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!