Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezeknek a számoknak a felcseré...

Ezeknek a számoknak a felcserélése jelent valamit?

Figyelt kérdés

Azon kívül, hogy van bennem egy kis defekt.


Az állandó, amit mindig felcserélek, az a 3-as és a 9-as. Ráadásul leírni is nagyon hasonlóan írom őket, de ott bezzeg simán megkülönböztetem.

Aztán van a 3-as és az 5-os. Sokat dolgozom sajnos számokkal, sokszor kell írnom, gépeknek, másolnom számokat, pl 2538. Számról számra kell néznem, hogy tuti nem 2358 e.

Úgyanígy a 4-es és a 7-es. 5742 vagy 5472. Eltart néhány másodpercig, míg biztos leszek benne. Az szokott segíteni, ha magamban mondom és úgy írom le közben. Szerencsére ez kívülről nem látszik, mert nem hibázok ebből kifolyólag, lassabb sem vagyok, de néha szó szerint megerőltető, hogy arra koncentráljak, hogyha ilyen számokat latok, ne csereljem fel őket.

Próbáltam már utána nézni a neten, de csak olyat talaltam, ami a számolási zavart foglalja magába, az meg nekem nincs.



2019. máj. 6. 21:22
 1/2 A kérdező kommentje:
*nem gépeknek, hanem GÉPELNEM
2019. máj. 6. 21:23
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez is diszkalkúlia.
2019. máj. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!