Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám megváltoztatni...

Drazicc kérdése:

Hogyan tudnám megváltoztatni azt a tulajdonságomat, hogy nem tudok pissoair-ba pisilni ha vannak mellettem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egyáltalán szégyenlős, ezzel sosem volt gond, sőt talán gátlástalanabb is vagyok az átlagnál. Viszont wc-n nem tudok úgy elkezdeni pisilni ha vannak mellettem, egyszerűen nem megy. Ha már elkezdtem akkor semmi probléma, sőt ha részeg vagyok szórakozóhelyen akkor sem szokott gondot okozni főleg ha van elválasztó fal. Biztos vagyok benne, hogy másnak is van ilyen, volt aki ki tudta küszöbölni ezt a dolgot, illetve tudni ennek a pszichológiai hátterét? A válaszokat előre is köszönöm.
2019. máj. 7. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bemész egy fülkésbe, én se nagyon próbálkoztam még a nyilvános verzióval, nem is tudnék.
2019. máj. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. máj. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
30 vagyok, de kb 10 éves korom óta van ez. A fülkéssel az a baj, hogy nem mindig elérhető, amúgy sem szeretném foglalni azoktó akiknek nagyobb dolguk van.
2019. máj. 7. 19:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 12 éves voltam amikor nem mertem az iskolában mert voltak ott fiúk.

Azt hittem ez azért volt mert kisebb voltam.

2019. máj. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sokan vannak így ezzel, mások is kérdezték már: https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ke..


Lehet keresgélni a neten, hogy mi a megoldás. Alapvetően ellazulni kell tudni.ó, szóval ilyen technikák segíthetnek.

2019. máj. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!