Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan győzhetném le azt a...

Hogyan győzhetném le azt a negatív tulajdonságomat, hogy az ellenséget látom az emberekben?

Figyelt kérdés
Szóval ha mondjuk vagyok valahol nyugalomban, és felbukkan egy ember aki felém jön, abban a potenciális kötekedőt látom, hogy majd biztos belém fog kötni. Utcán, parkban, egyetem épületeiben, mindenhol így van. Hogyan győzzem le ezt, hogy ellenséget látok mindenkiben, főleg a középkorúakban és az öregekben?
2018. nov. 30. 08:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Elég sok negatív dolog ért a múltban, sokan kötöttek belém és aláztak meg, ezért alakulhatott ez így ki bennem
2018. nov. 30. 08:03
 2/5 khniki válasza:
Pszichológus sokat tudna segíteni. Vagy pszichodráma csoport.
2018. nov. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Így van,e kettő nagyon sokat tudna segíteni.

Csoportban szerepeket vehetnél fel, láthatnád, hogy másoknak ugyanúgy vannak problémáik.

Ez a múlt hatása egyébként, sajnos kialakult egy ilyen nálad úgy tűnik.

Ne hibáztasd magad ezért.

2018. nov. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tanuld meg elengedni a múltat.Ha ez nem megy, én is a pszichodráma csoportot javaslom.
2018. nov. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En is ilyen vagyok de en nem is bano. A nagy reszuk tenyleg ellenseg csak.
2018. nov. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!