Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Annak mi a baja, aki csak...

Annak mi a baja, aki csak vegetál?

Figyelt kérdés
Csak vegetál az életben.
2019. máj. 8. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Hadd legyen már kíváncsi a kérdező erre, a pszichológiájára, a hátterére....



Kérdező, mit értesz vegetálás alatt?


Ha bejár a munkahelyére, elvan vele, otthon elvan a párjával, azt szerintem irigylendő élet. Bár én is tudnék ilyen lenni.


Vagy vegetálás alatt szélsőséget értesz?

Nem is dolgozik, ki se dugja az orrát, netán depressziós?

2019. máj. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg van keseredve aki csak vegetál. Semmi sem elég jó neki annyira, hogy élvezze, mindenben talál kivetnivalót, mindenkiben hibát, ezért nem vágyik senkire igazán, mindenkit csak megtür meg elvisel, közben meg szenvedteti magát.
2019. máj. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem találok munkát, és nem tudom hogy mit kezdjek az életemmel és amíg ez az állapot fentálla addig kénytelen vagyok a szüleimen élősködni és vegetálni... (23 évesen...)



Elbasztam az életem az a bajom.

2019. máj. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19%
Nem szerettem a zsíros kenyeret, de egy szép napon szórtam rá vegetát, jó ízűvé tette. Attól kezdve már a sült krumplira is szórtam vegetát. A vegatáció hivatalosan azt jelenti, amikor az embert gépek tartanak életben : tévé, számítógép, okostelefon, xbox, playstation. Természetesen nem erre gondoltam, hanem lélegeztetőgépre, amikor infúzión keresztül táplálnak, pl. egy kómába esett embert, ő valóban vegetál. Sajnálatos módon ez a szó beépült a köznyelvbe, és a látszólag semmit sem csináló embereket is e szóval becsmérlik, minősítik le, becsülik le. Ember válogatja kinek mi érték, x könyvet olvas y ez idöpocséklás, inkább fáramászik.
2019. máj. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet szorongás


Csalódottság, depresszió


Alulmotiváltság

2019. máj. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!