Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki szokott igazán divatosan...

Aki szokott igazán divatosan öltözködni az is ezt érzi? 24/F

Figyelt kérdés

Szóval hogyha teljesen átlagosan öltözik fel az ember, a többiek elfogadóbbak és könnyebben nyitnak. Persze logikus és érthető az oka.

Az érdekelne hogy más is megfigyelte ezt?



2019. máj. 11. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Sose figyeltem meg ezt különösebben, és mivel alapból könnyen ismerkedek, sose éreztem, hogy az öltözködésem miatt lenne.

Eleve egy igényes emberrel (aki hordhat egyszerű sportcipő, famer, póló kombót) sokkal nyitottabbak az emberek.

Az, hogy kinek milyen ruházat jön be, az már abszolút eltérő.

18/L

2019. máj. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én inkább fordítottnak érzem az összefüggést, azok az emberek, akik túl sok időt és energiát fordítanak a kinézetükre, szerintem merevebbek, nehezebben nyitnak mások felé. De lehet, hogy félreértem a kérdésed, nem kifejzetten a „divatossságra” gondolok (mert lehet valaki divatos lezseren is), hanem arra, mikor valakin látszik, hogy kemény órákat tölt a haja beállításával, a szakálla „élre vágásával”, és élére vasalja még a zokniját is.
2019. máj. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha divatosan öltözködök, akkor úgy érzem , kitűnök a tömegből, nagyobb lesz az önbizalmam és jobban tudok ismerkedni. átlagos ruhákban csak átlagosnak érzem magam
2019. máj. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen lehet hogy valaki divatos és attól lesz merevebb. Sajnos nálam is az van hogy amikor úgy öltözöm fel ahogy tetszem magamnak akkor merevebb vagyok.


Igazából a többiekről szólt a kérdésem. Én azt érzem hogy ha átlagosan öltözködök előbb megszólítanak.

2019. máj. 11. 14:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Én azt szoktam érezni, hogy amikor kissé „leharcoltnak” érzem magam, fáradt vagyok stb. akkor szólítanak meg. :)

(Nem vagyok divatbolond, átlagos „casual” cuccokban járok egyébként.)

2019. máj. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen ez ugyanaz a szitu. Egy lánynál is ugyanez. Ha nagyon látszik rajta hogy minden pöpecen be van lőve akkor tartanak tőle a srácok.
2019. máj. 11. 14:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. máj. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!