Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kövér fiatal srác hogy tudna...

Kövér fiatal srác hogy tudna májusban és nyáron előnyösen, ugyanakkor divatosan öltözködni?

Figyelt kérdés
Segítenétek? Milyen fazonú, anyagú póló állna jól? Vagy inkább ing? Vagy galléros póló? Rövidnadrágot vehetek fel így, pocakosan? Meddig érő rövidnadrágban néznék ki jól? Vagy maradjak inkább a halászgatyáknál, amiket tavaly meg tavalyelőtt hordtam?

2018. máj. 1. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan öltözz divatosan, frissen ha azt szeretnéd. Ugyanúgy jól állhat egy testesebb srácnak pl egy v nyakú póló mint az izom gyereknek. Legyen önbizalmad. Persze így h nem látom hogy nézel ki, nehezebb megmondani a tutit.

De szerintem egyik ami talán a legfontosabb hogy ne öltözz kövérnek. Ez alatt azt értem h sokszor azok akiken van felesleg azok direkt 2 számmal nagyobb ruhákat hordanak mert az majd "eltakar". De a valóság az h optikaikag ettől igazából csak nagyobbnak tűnsz. Mert a képzeletre bízod h mekkorának gondolnak az emberek.


Szal a lényeg h divatosan, magabiztosan! :)

2018. máj. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ilyen stílusú ruhát vennék fel szívesen:


[link]


Meg ez is tetszik:


[link]


Vagy ez a kombináció divatosabb lenne?


[link]


Eddig inkább csak ilyen nyári nadrágokat vásároltam:


[link]

2018. máj. 1. 20:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezeket szerintem felejtsd el, főleg a nyomott mintásakat. Alapvetően ezeket a random mintás férfi ruhákat nem értem, amiken olyan dolgok vannak, hogy "Forest Trip 1987 Bermuda" és hasonlók. A Bonprix pedig indokolatlanul drága.

A barátom is testesebb, de szereti a divatot, ő a H&M bővített méretskálás cuccait szereti, illetve C&A, bár ott is meg kell válogatni, hogy ne legyen nagypapás.

Azt javaslom, hogy építs fel egy basic ruhatárat, amiben minden illik mindenhez és drágábban szerzed be őket, de sokáig tartják is magukat a ruhák.

Pl ha rövidnadrág, akkor inkább ilyen:


[link]


Ne félj a színektől, testhezálóbb cuccoktól sem.


[link]


[link]


[link]

2018. máj. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, kedves utolsó válaszoló! Remek ötleteket adtál. A chino sort nagyon tetszik, és még pont van 62-es méretben is. Bár kicsit elbizonytalanodtam. Nem túl rövid ez nekem? A kollégáim azt mondják, a kövéreknek nem is lenne szabad felvenniük rövidnadrágot. Az ingek is tetszenek. Őrülten jó a színük! NAGYON-NAGYON KÖSZÖNÖM az ötleteidet!
2018. máj. 1. 22:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs mit:)


Egy rövidebb, szűkebb, illetve inkább testedet jobban megmutató ruhadarab sokkal jobban áll, mint egy vádli közepén elvágott halásznadrág, ami a modelleket is szélesíti.


Ajánlom még, hogy pinteresten nézegess egyébként.


[link]

[link]

[link] (Pl. rajta is nagyon jól néz ki ez a térd fölé érő short)


[link] ennek a srácnak pedig az egész csatornája férfi divatról szól, ő maga is nagyobb darab.

2018. máj. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, nagyon jó képeket küldtél. Tavaly három-négy halásznadrágot is vettem. Éppen a gyakorin írta azt valaki, hogy halásznadrágot az hord, aki a szíve szerint igazi rövidnadrágban járna, csak éppen nem mer olyat felvenni. Ezért vesz fel helyette 3/4-es nadrágot. Ez rám pont igaz. Nem gondoltam, hogy ez a nadrágtípus még szélesít is. Lehet, hogy nem is volt jó ötlet tavaly annyit beszerezni belőle?
2018. máj. 1. 23:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Még el tudod őket adni, vagy levágatni. Igazából a kollegáid nem tudom, hogyan öltözködnek, hogy nekik mi szabja meg az ízlésüket.

Nekem a szakmám része, hogy emberek hogyan adják elő magukat, az öltözködés pedig igen is fontos része ennek, akárki akármit mond, hogy ez felszínesség. Viseld, amiben jól érzed magad, és hidd el, jobban érzed magad, ha divatos, színes ruhákban jársz, az emberek is máshogy kezelnek.

2018. máj. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!